iFly przedstawia Boeinga 737 MAX Beta w akcji

Minęło kilka miesięcy, odkąd społeczność symulatorów lotu dowiedziała się o nadchodzącym dodatku iFly do Boeinga 737 MAX dla Prepar3D. Jednak deweloper udostępnił test wydajności na Kanał YouTube Lot1co daje nam pierwszy wgląd w 737 MAX w akcji.

Boeing 737 MAX stał się jednym z najbardziej znanych i najczęściej obserwowanych samolotów Boeinga w ostatnich latach. Rodzina MAX jest następcą popularnej rodziny Boeingów 737 NG i otrzymała szereg ulepszeń w zakresie kokpitu, wnętrza, silnika i skrzydła, aby konkurować z rodziną Airbus A320neo. Po tym, jak w 2019 r. został uziemiony za wady konstrukcyjne, 737 MAX w końcu powrócił do lotu pod koniec 2020 r. i powoli stał się samolotem wąskokadłubowym wybieranym przez wiele linii lotniczych.

Oprócz tego, że jest preferowanym samolotem linii lotniczych, społeczność symulatorów lotu z niecierpliwością oczekiwała na wydanie 737 MAX przez dewelopera. Na szczęście iFly ogłosiło na początku tego roku, że opracuje MAX dla P3D i pokazałem zapowiedzi wcześniej tego lata. Teraz, gdy ukazał się film z testami osiągów, możemy spodziewać się, że samolot zostanie wkrótce wydany.

W opisie filmu iFly zauważył, że test wydajności został przeprowadzony na P3D v5 z ustawieniami zbliżonymi do maksymalnych na i9-29000K i Nvidia RTX 3080. Samolot wydawał się latać idealnie w tym teście, z niewielkim lub zerowym opóźnieniem lub jąkanie. Oprócz fantastycznych osiągów, wideo podkreśla szczegółowe dźwięki i systemy samolotu. Każdy przełącznik i przycisk testowany na filmie wydawał się mieć unikalny dźwięk, a silniki CFM LEAP-1B działały podobnie jak ich odpowiedniki w świecie rzeczywistym. Wreszcie elektroniczna torba lotnicza (EFB) została sprawdzona i przetestowana podczas fazy wznoszenia. Chociaż wydawał się mniej szczegółowy niż EFB w PMDG 737, EFB iFly był responsywny i wyświetlał wszystkie istotne informacje.

Na razie 737 MAX iFly nadal jest w fazie testów beta, a FSElite będzie nadal monitorować rozwój samolotu.

Leave a Comment