Ice Brady, student pierwszego roku UConn, wychodzi z przemieszczoną rzepką

Napastnik w koszykówce kobiet UConn Lodowy Brady opuści sezon po tym, jak doznała zwichniętej rzepki w prawym kolanie, drugiej kończącej sezon kontuzji kolana, której doświadczyły Husky w sezonie 2022-23.

Kontuzja wystąpiła podczas treningu w piątek, a Brady przeszedł operację we wtorek i rozpocznie rehabilitację w środę.

– Za każdym razem, gdy jakikolwiek zawodnik dozna kontuzji, jest to bolesne, ponieważ włożyli tyle czasu i wysiłku, aby być najlepszym zawodnikiem, jakim mogą być – powiedział trener Geno Auriemma w oświadczeniu. „Kiedy im to zabierzemy – bez względu na to, jak długo są poza domem – szkoda, że ​​nie mogą grać. Ice zrobił tak duży postęp, odkąd tu jest i jestem naprawdę pewien, że kiedy wróci, on będzie lepsza i wydajniejsza niż wcześniej”.

Brady, mierząca 6 stóp i 3 cm postu z San Diego, jest jedną z trzech nowych pierwszoklasistów dla Husky, zajmując 5. miejsce w swojej klasie według espnW, o jedno miejsce za koleżanką z UConn. Gdzie jest Patterson?. Po 2020-21 Gracz Roku Paige BueckersAuriemma również doznała urazu ACL w sierpniu Inês Bettencourt z Portugalii, aby dodać kolejnego strażnika.

UConn – zajmując 6. miejsce w sondażach przedsezonowych ESPN i AP – będzie mieć teraz 10 graczy zdrowych na sezon, a Bueckers i Brady odsuną się na sezon 2022-23.

Oprócz utraty Bueckersa, a teraz Brady’ego do kontuzji, Christine Williams, Olivia Nelson-Ododa oraz Ewa Westbrook wszyscy wyjechali do WNBA. Powracający Aaliyah Edwards, Dorka Juhasz, Korzyści Azzi oraz Karolina Ducharme pomoże udźwignąć wyczerpaną drużynę Huskies starającą się o swój pierwszy krajowy tytuł od 2016 roku i 12 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Leave a Comment