Horoskop dzienny dla każdego znaku zodiaku we wtorek, 25 października 2022 r.

Twój codzienny horoskop na 25 października 2022 r. Jest tutaj z prognozami astrologicznymi dla wszystkich znaków zodiaku począwszy od wtorku, kiedy Księżyc w nowiu w Wadze wchodzi do Skorpiona, a Słońce do Skorpiona.

To, co czyni ten dzień tak wyjątkowym, to ostatnie zaćmienie Słońca w 2022 roku. Ostatnie zaćmienie Księżyca nastąpi w listopadzie.

ZWIĄZANE Z: 3 znaki zodiaku, które są najszczęśliwsze w miłości 25 października 2022 r

Zawsze, gdy pojawia się nów księżyca, skupiamy się na początku czegoś nowego. Proces początków obejmuje świadomość, a pracę w fazie księżyca najlepiej wykonywać umyślnie.

Jednak częściowe zaćmienie Słońca oznacza, że ​​energia potrzebna do naładowania twojego startu jest opóźniona, więc na efekty naszych wysiłków powinniśmy się spodziewać trochę więcej czasu.

Dzięki temu częściowemu zaćmieniu Słońca w nowiu, które jest „cazimi” znane również jako „serce Słońca”, ale w najciemniejszym znaku zodiaku, Skorpionie, możemy przewidzieć wynurzanie się tajemnic.

ZWIĄZANE Z: 3 znaki zodiaku, które chcą ekskluzywnego związku podczas Księżyca w koniunkcji z Wenus 25 października 2022 r

Możemy usłyszeć historie o głębokich odkryciach i zobaczyć, jak utracone możliwości powracają w innej formie, aby dać nam szansę na kolejny sukces.

Leave a Comment