Horoskop dzienny dla każdego znaku zodiaku Środa, 26 października 2022 r.

Twój codzienny horoskop na 26 października 2022 r. jest tutaj z prognozami astrologicznymi dla wszystkich znaków zodiaku począwszy od środy od Księżyca w Skorpionie i Słońca w Skorpionie.

Kroczymy po głębokich wodach, podczas gdy Księżyc, Słońce i Wenus pozostają w głębi Ziemi wodnisty znak zodiaku Skorpion.

Na głęboko duchowym poziomie postrzegamy rzeczy bez mówienia, czym one są. Nasz psychiczna intuicja czasami graniczy z paranoją.

Problemy z zaufaniem są wyzwalane, gdy Słońce znajduje się w koniunkcji Wenus w Skorpionie.

Pomimo naszych najlepszych wysiłków czasami możemy czuć się zagubieni, a czasami trochę niepewnie.

The Słońce w Skorpionie może sprawić, że będziemy cicho dyskutować o naszych błędach, podczas gdy inni nie zdają sobie sprawy z tego, jak głęboko się czujemy.

Promień nadziei pochodzi z Merkurego, który prawie skończył się wraz z przejściem przez Wagę.

ZWIĄZANE Z: 3 znaki zodiaku, które są najszczęśliwsze w miłości 26 października 2022

To, co jest tak interesujące w znaku zodiaku Waga, to to, że kojarzy się z harmonią i spokojem, ale można go również wyobrazić jako wojownika.

Waga jest przeciwieństwem Barana i tak jak Baran jest zdeterminowany, aby robić rzeczy dla siebie, Waga zajmuje się sprawą ludzi.

Z Merkurym w Wadze naszym darem jest umiejętność komunikowania się bez zbytniego zbliżania się do tematu. Możemy być bezstronni i obiektywni.

Leave a Comment