Henry Cavill zostanie zastąpiony przez Liama ​​Hemswortha w „Wiedźminie” po wiadomościach „Superman”

Henry Cavill nie będzie już występował w serialu NetflixWiedźmin,– ogłosił w sobotę brytyjski aktor na swoim Instagramie.

W czwartym sezonie serialu został zastąpiony przez australijskiego aktora Liama ​​Hemswortha.

Cavill napisał w swoim poście: „Moja podróż jako Geralt z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami, i niestety odkładam swój medalion i miecze na sezon 4.”.

To był wielki tydzień dla 39-latka, który wcześniej ujawnił, że wróci do uniwersum DC Comics, aby powtórzyć swoją rolę jako Superman.

HENRY CAVILL UJAWNIA ZAGUBIONY JAMES BOND I ROLE „Zmierzchu”: „Pomógł mi stać się lepszym”

Liam Hemsworth został wybrany do zastąpienia Henry’ego Cavilla w „Wiedźminie” Netflixa.
(Theo Wargo/Taylor Hill)

Ogłaszając swoje odejście, Cavill ujawnił również, że Hemsworth przejmie jego rolę, pisząc: „Na moim miejscu fantastyczny pan Liam Hemsworth obejmie płaszcz Białego Wilka. Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, pochodnię z szacunkiem za czas spędzony na wcielaniu się w Geralta i podekscytowany widząc, jak Liam podchodzi do tego najbardziej fascynującego i najdelikatniejszego człowieka.

Pisząc bezpośrednio do Australijczyka, Brytyjczyk powiedział: „Liam, dobry panie, ta postać ma dla niego niesamowitą głębię, ciesz się nurkowaniem i zobacz, co możesz znaleźć”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BIULETYN ROZRYWKI

Chociaż tylko seria 1 i 2 zostały wydane na Netflix, Henry Cavill nadal będzie ich częścią

Chociaż tylko seria 1 i 2 zostały wydane na Netflix, Henry Cavill nadal będzie częścią „Wiedźmina” w sezonie 3. Liam Hemsworth obejmie prowadzenie w sezonie 4.
(Juan Naharro Gimenez/Getty Images dla Netflix)

w zamian 32-letni Hemsworth napisał wiadomość do fanów i Cavilla na własnej platformie. Powiedział: „Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać, kiedy zagram w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony mogąc oddać lejce i pozwolić mi przejąć kontrolę White Wolfblade do następnego rozdziału jego przygody. Henry, jestem twoim fanem od lat i inspiruje mnie to, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może mam kilka dużych butów do wypełnienia, ale ja… Jestem naprawdę podekscytowany wejściem w świat Wiedźmina.”

Chociaż dostępne są tylko sezony 1 i 2 usługa przesyłania strumieniowego teraz sezon 3 zostanie wydany latem 2023 roku. Nie jest potwierdzone, kiedy sezon 4 z Hemsworthem rozpocznie się filmowanie lub nadawanie.

Netflix powitał aktora w rodzinie „Wiedźmina” w tweecie udostępnionym również w sobotę.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Hemsworth jest najbardziej znany z roli Gale’a Hawthorne’a w trylogii „Igrzyska śmierci”.

Leave a Comment