Henry Cavill powróci po kolejne filmy po Czarnym Adamie – The Hollywood Reporter

Po latach spekulacji Henry Cavill czyni to oficjalnym: wróciło jak Nadczłowiek.

Aktor udostępnił film potwierdzający jego zaangażowanie w rolę bohatera DC w przyszłych filmach po powrocie do filmu średnia scena kredytowa w Czarny Adamktóry ukazał się w weekend i zaznaczył jego pierwszą rolę w roli od 2017 roku Liga Sprawiedliwych.

„Chciałem, aby było to oficjalne – wróciłem jako Superman” – powiedział Cavill w filmie. Podziękował fanom „przede wszystkim. Dziękuję za wsparcie i cierpliwość.” Dodał, że to, co widzieli widzowie Czarny Adam to „bardzo mały przedsmak” rzeczy, które mają nadejść.

Chociaż nie są zaangażowani żaden scenarzysta ani reżyser, intencją Cavill jest zagranie w co najmniej jednym solowym filmie Supermana, jego pierwszym od 2013 roku. Człowiek ze stali. Więcej występów filmowych może potencjalnie nastąpić, gdy DC Films zostanie poddane przeglądowi pod rządami nowych szefów filmowych Warners, Michaela De Luca i Pameli Abdy.

Wideo na Instagramie pracowało od kilku tygodni i dopiero potem spodziewano się terminu Czarny Adamweekend otwarcia, kiedy to jego powrót zobaczy duża część publiczności. Czas chronił także teatralne doświadczenie filmu.

Droga, by sprowadzić Cavilla z powrotem na Przylądek, była trudna. Czarny Adam Gwiazda Dwayne Johnson i jego zespół początkowo nie otrzymali pomysłu na pojawienie się na scenie przez ówczesnego szefa filmowego DC Waltera Hamady, który miał własne plany dotyczące Supermana. Ale Johnson, którego menedżer Dany Garcia również reprezentuje Cavill, obszedł plecy Hamady De Luca i Abdy, którzy rozpoczęli pracę w lipcu i którzy przyjęli ten pomysł z aprobatą.

Jednak nadal nie było jasne, czy można wypracować umowę, aby Cavill pojawił się w filmie. The Czarny Adam zespół początkowo sfilmował Supermana z podwójnym ciałem, a test wyświetlał scenę bez pokazywania twarzy postaci. Cavill następnie sfilmował swoje zakończenie w Londynie w zeszłym miesiącu po zamknięciu transakcji.

Cavill chce, aby fani dobrze się bawili obrazami i filmami, a twórcy Instagrama i fani są zachęcani do remiksowania filmów, dźwięku i zdjęć na swoich bębnach IG. Ulubione miejsca Cavilla zostaną ujawnione na jego kanale Miejsc w nadchodzących dniach.

Cavill przeszedł długą drogę z Supermanem. Zack Snyder obsadził go w tej roli w 2010 roku podczas procesu, w którym przywdział kostium nieżyjącego już aktora Christophera Reeve’a. Cavill po raz pierwszy zagrał Supermana u Snydera Człowiek ze stali i powtórzył rolę Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości (2016) i Liga Sprawiedliwych (2017). w 2018 Hollywoodzki reporter ogłosili wiadomości że jego przyszłość jako postaci była wątpliwa w związku z twórczym remontem w DC.

Jednak Cavill przez lata niepewnie mówił o otwartości na powrót. On powiedział THR w 2021 r.: „Jak zawsze mówię, »Płaszcz wciąż jest w szafie«”.

Leave a Comment