Henry Cavill opowiada o powrocie Supermana, Czarnym Adamie Cameo – The Hollywood Reporter

Henry Cavill mówi, że nigdy nie porzucił nadziei na grę Nadczłowiek Kiedyś w przyszłości. Mimo to nawet on był zaskoczony, jak emocjonalne było to przeżycie, kiedy w końcu założył płaszcz.

Cavill pracował w Netflix sześć dni w tygodniu Wiedźmin kiedy załatwiła dla niego pojawia się w jednej scenie w Czarny Adamwspominał podczas wywiadu z Joshem Horowitzem z MTV on 92. ulica Y Środa wieczór. Musiał uzyskać pozwolenie od Wiedźmin „To było tak ściśle tajne, że nie mogliśmy im powiedzieć co”.

Po przybyciu do studia Warner Bros w Wielkiej Brytanii na tajną sesję założył garnitur, który wybrał ze względu na jego emocjonalny rezonans: kostium, który nosił w 2013 roku. Człowiek ze stalijego pierwszy występ jako bohater.

„Wybrałem go głównie ze względu na nostalgię związaną z garniturem” – powiedział Cavill podczas wywiadu, który był nagraniem na żywo Horowitza. Szczęśliwy Smutny Zmieszany podcast. „Niezwykle ważne było dla mnie stać tam i cieszyć się chwilą. To jeden z najlepszych momentów w mojej karierze. Wspaniale jest mieć możliwość ponownego noszenia go.”

Wywiad przychodzi po tygodniu relacji dla Cavilla. Aktor powrócił na ekran jako Superman po raz pierwszy po pięciu latach Czarny Adam. A w poniedziałek on… Potwierdzony że rzeczywiście będzie grał Supermana w przyszłych odcinkach DC, mówiąc w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych, że to, co widzowie widzieli w Czarny Adam był tylko „małym przedsmakiem” rzeczy, które miały nadejść.

Cavill został po raz pierwszy obsadzony jako Superman Człowiek ze stali, który został wyreżyserowany przez architekta franczyzy Zacka Snydera. Od tego czasu DC Universe przeszedł zmiany sejsmiczne. Warner Bros. jest pod nowym kierownictwem, s strażnicy Galaktyki oraz Legion samobójców filmowiec James Gunn i producent Peter Safran zostali mianowani na najwyższe stanowiska w DC w nowo uruchomionym DC Studios, które będzie domem dla przyszłych Supermanów Cavilla.

Cavill odpowiedział na zatrudnienie Gunna, zauważając, że był „bardzo podekscytowany” tym i żartując z plotek, że dołączy do Marvela Loki że jeśli Gunn potrafił skakać tam iz powrotem między Marvelem a DC, to może mógłby.

Źródła powiedziały Hollywoodzki reporter że Warner Bros. przyjmuje sugestie pisarzy do sequeli Człowiek ze stali. Cavill odmówił komentarza, gdy został zapytany przez Horowitza, czy są jakieś wiadomości dotyczące filmowców lub pisarzy: „Nie mogę się teraz niczym podzielić… ale z czasem będę mógł się podzielić i wszyscy usłyszą wszystkie ekscytujące rzeczy. chodź.”

Filmowiec Snyder wysłał pytanie wideo z planu swojego filmu Netflix Miesiąc rebeliantówpoprosił Cavill, aby zastanowił się nad ich wczesnymi scenami lotu, kończąc wideo, mówiąc: „Nie mogę się doczekać, aby znów z wami pracować”.

Cavill podziękował reżyserowi: „To cudowny człowiek i bardzo doceniam wszystko, co dla mnie zrobił. … To są moje wspomnienia kształtujące karierę. Wtedy wszystko się zmieniło. Wspominam je czule. … Zack, jeśli oglądasz … dziękuję, mój przyjacielu.

Co do swojej przyszłości, Cavill miał pewne przemyślenia.

Aktor powiedział: „Postać ma przed sobą tak świetlaną przyszłość i jestem tak podekscytowany, że mogę opowiedzieć historię z niezwykle radosnym Supermanem”.

Leave a Comment