Harmonogram wydań „Andor”: Kiedy 8 odcinek pojawi się w Disney Plus?

Galaktyka Gwiezdnych Wojen daleko, daleko nadal się rozszerza Disney Plus Najnowsza seria hitów serwisu streamingowego to Andorajakiś świetna historia z prequeli która ma miejsce pięć lat przed wydarzeniami Łotr 1.

Siedem z 12 odcinków są już dostępne, a do 23 listopada będziemy otrzymywać jeden odcinek w każdą środę.

Diego księżyca powraca jako Cassian Andor, który odgrywa kluczową rolę jako szpieg we wczesnych dniach Sojuszu Rebeliantów przeciwko totalitarnemu Imperium Galaktycznemu. Możesz także przesyłać strumieniowo nastrojowa ścieżka dźwiękowa kompozytora Nicholasa Britell dla pierwszych odcinków.

Data i godzina wydania odcinka Andor

Oto pełny harmonogram Andor w Disney Plus, Inc Potwierdzony na oficjalnym Twitterze Gwiezdnych Wojen. Nowe odcinki zwykle pojawiają się o północy czasu PT (3 nad ranem ET/8 rano GMT i 17:00 czasu AEST).

Czy jest przyczepa?

Lucasfilm dał nam kilka przyczepy przed występem, p ostatni przychodzi do firmy macierzystej Disney D23 Expo na początku września. Możesz również zrezygnować 9 minutowy podgląd (głównie sceny z odcinka 3) na Disney Plus.

Czy Andor dostanie drugi sezon?

Na pewno będzie. Twórca Tony Gilroy potwierdzone w maju Święto Gwiezdnych Wojen w Anaheim że serial powróci w 12-odcinkowym drugim sezonie, który prowadzi bezpośrednio do Rogue One. Nie jest jasne, kiedy sezon 2 zostanie wyemitowany, ale prawdopodobnie trafi do Disney Plus w 2023 lub 2024 roku. Oczekuj, że usłyszysz więcej na Świętowanie Gwiezdnych Wojen w Europie następny kwiecień

Leave a Comment