„Gwiezdne wojny” Damona Lindelofa i „Ms. Reżyser Marvela – Termin

EKSKLUZYWNY: Po miesiącach spekulacji, Deadline uczy się teraz z wielu źródeł związanych z projektem, że nie tylko to jest Damon Lindelof rozwój nowych Gwiezdne Wojny film dla Lucasfilm, ale to Sharmeen Obaid-Chinoy został mianowany dyrektorem. Lindelof jest współautorem projektu, choć na razie nie wiadomo, kto może być jego partnerem pisarskim. Wtajemniczeni twierdzą, że scenariusz wciąż jest pisany, co oznacza, że ​​prawdopodobnie jeszcze daleko do produkcji. Źródła dodają jednak, że dla Lucasfilma i Lindelofa ważne było, aby zaangażować reżysera, aby włączył do scenariusza własną wizję tego, gdzie wprowadzili historię.

Lucasfilm i przedstawiciele Obaid-Chinoy nie mogli uzyskać komentarza.

Jeśli chodzi o to, do czego właściwie zmierza film, pozostaje to w tajemnicy, ponieważ projekt pozostaje jedną z pilniej strzeżonych tajemnic w całym Hollywood. Co do tego, kiedy zobaczymy ten film, choć wydaje się, że jest jeszcze daleko, daje to poczucie, jak proaktywni menedżerowie znaleźli reżysera do tego filmu, który Gwiezdne Wojny Gra wydaje się mieć największy rozmach ze wszystkich filmów, które obecnie powstają w studiu. 2019 Gwiezdne wojny, odcinek IX: Skywalker odrodzenie był ostatnim filmem, który ukłonił się w kinach i od tego czasu studio w ostatnich latach skoncentrowało się na projektach telewizyjnych. To powiedziawszy, mają kilka filmów w fazie rozwoju, w tym ten, a Lucasfilm jasno dał do zrozumienia, że ​​chcą mieć pewność, że kolejna seria filmów będzie miała historię, z której będą zadowoleni, i nie widzą potrzeby pośpiechu kolejna seria.

Jeśli chodzi o Obaid-Chinoy, bardzo poszukiwana reżyserka nadal buduje swoje silne więzi z Disneyem po udanym wyreżyserowaniu kilku odcinków serialu Pani Marvel dla Marvel Studios. Najbardziej znany z reżyserowania swoich nagrodzonych Oscarem krótkometrażowych filmów dokumentalnych Zachowywanie twarzy oraz Dziewczyna w rzece, cena przebaczeniaNagrodzony Oscarem i Emmy reżyser niedawno zobowiązał się również do wyreżyserowania adaptacji Paramount Blask który jest opracowywany jako pojazd, w którym Will Smith ma zagrać.

Reprezentowana jest przez CAA i Fox Rothschild.

Leave a Comment