Gwiazda Celtics Jaylen Brown pozostaje w Donda Sports Kanye Westa pomimo antysemickich uwag rapera

Uwaga redaktora: Poniższy artykuł zawiera obraźliwy język i opinie, które niektórzy czytelnicy mogą uznać za niepokojące.

Jaylen Brown jest jednym z dwóch wybitnych sportowców podpisanych z agencją Donda Sports Kanye Westa.

W poniedziałek, oraz Boston Celtics Napastnik powiedział Boston Globe, że nie rozstaje się z agencją po niedawnych antysemickich wypowiedziach rapera na różnych platformach. Wyjaśnił swoje rozumowanie w wywiadzie dla Gary Washburn z Globe.

„Powodem, dla którego podpisałem kontrakt z Donda Sports, była edukacja, aktywizm, zakłócenia” – powiedział Brown. „Reprezentował gospodarstwa domowe samotnych rodziców, a o wiele więcej osób jest zaangażowanych w coś takiego.

„Wiele osób, z którymi pracuję, pracuję z ich rodzinami, budują miłość i szacunek, spędzają czas w lecie. Jest w to zaangażowanych wiele osób. To właśnie reprezentowała organizacja z mojej perspektywy Donda Sports”.

Los Angeles Rams rozwiązanie obronne Aaron Donald podpisał również kontrakt z Donda Sports. Od czasu wypowiedzi Westa nie odniósł się publicznie do swoich relacji z firmą. Zarówno Brown, jak i Donald podpisali umowę z Dondą, aby reprezentować ich interesy marketingowe i biznesowe poza swoimi sportami. Każdy z nich ma osobne przedstawicielstwo do negocjowania kontraktów zespołowych.

Jaylen Brown nie kończy swojej relacji biznesowej z Kanye Westem. (Zdjęcie AP/Steven Senne)

Kanye West traci biznes po uwagach

Twitter zawiesił konto Westa po tym, jak napisał to na Twitterze 9 października on „pójdzie na śmierć con 3 na Żydów”. Jego Konto na Instagramie było wcześniej zablokowane osobne uwagi dyskredytujące Żydów. Materiał filmowy z Powracające tropy i teorie spiskowe na Zachodzie od tego czasu pojawił się w innych mediach.

Kilka firm związało się z Zachodem po jego komentarzach. Zostało to ogłoszone przez Vogue nie ma zamiaru ponownie pracować z Zachodem. Jego własna agencja, CAA, rozstałem się z nim w poniedziałek. „Sklep” LeBrona Jamesa odmówił wydania odcinka z Westem, powołując się na „mową nienawiści” rapera. Inni, jak Adidas — który tworzy jego linię sneakersów Yeezy — docisk przedniego montażu pożegnać się z Zachodem.

Tymczasem wokół niego zgromadzili się antysemici. Według Los Angeles Timesgrupa w Los Angeles oddała hołd nazistowski za transparentem wiszącym nad autostradą 405, na którym widniał napis „Kanye ma rację co do Żydów”.

Brown powiedział The Globe, że nie toleruje mowy nienawiści.

„Jak powiedziałem, nie toleruję żadnych obrażeń, krzywd ani niebezpieczeństw dla żadnej grupy ludzi” – powiedział The Globe. „Będę nadal członkiem mojej społeczności, będę nadal podnosić moją społeczność poprzez moją pracę i to, co zrobiłem przez całą moją karierę, i nadal będę wykonywać tę pracę”.

Zasugerował też, że Zachód potrzebuje pomocy i „bezwarunkowej miłości”.

„On jest kimś, kto najwyraźniej ma do czynienia z wieloma przeciwnościami, które są przed nim w tej chwili i każdy może to zobaczyć i to jest publiczne” – kontynuował Brown. jest przed nimi i potrzebują pomocy. Dużo się teraz dzieje. …

„Nie zgadzam się ze wszystkim, co robią wszyscy. Jak powiedziałem, nie mam na myśli nikogo krzywdy, krzywdy ani niebezpieczeństwa, ale czasami ludzie potrzebują bezwarunkowej miłości i pomocy, aby przejść przez sytuację”.

Leave a Comment