Gry PlayStation Plus na listopad 2022 zostały ogłoszone

Jak ujawniono w dniu Blog PlayStationSony ogłosiło, że gry PlayStation Plus na listopad 2022 to Nioh 2, LEGO Harry Potter Collection i Heavenly Bodies.

Wszystkie trzy gry zostaną udostępnione za darmo dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus 1 listopada. Nioh 2 to sequel Soulslike wydany w 2020 roku, który wrzuci graczy w nadprzyrodzony świat japońskiej legendy i będzie walczył jako samuraj nasycony nadprzyrodzonym Yokai. .

Gracz walczy z ogniem i mierzy się z rojami zabójczych Yokai, samurajów i potwornych bossów. Posiadacze PlayStation 5 otrzymają dostęp do zremasterowanej wersji, natomiast posiadacze PlayStation 4 otrzymają wersję standardową.

W naszej recenzji z 10 września IGN powiedział: „Nioh 2 to imponująca ewolucja swojego poprzednika, wzmacniająca wszystko, co już było świetne, pozostawiając w większości istniejące wcześniej problemy. i tryby, w jaki sposób te dwie główne nowe mechaniki wpływają na sztuczną inteligencję wroga i jak podchodzisz do bitew.”

Kolekcja LEGO Harry Potter łączy dwa klasyczne tytuły budowlane w jednym pakiecie, umożliwiając graczom przemierzanie każdego roku Hogwartu jako Harry Potter i przyjaciele (i wrogowie). Każda z nich zawiera główną kampanię, ale także mnóstwo dodatkowej zawartości i elementów do odblokowania, więc jest mnóstwo rozrywki w pakiecie złożonym z dwóch gier.

„LEGO Harry Potter: Lata 1-4 to list miłosny do fanów Chłopca, który przeżył” – powiedział IGN w naszej recenzji pierwszej gry z 10.08.7 z wielką miłością i wielką dbałością o szczegóły.

Wreszcie, Heavenly Bodies umieszcza graczy w kosmosie, którzy próbują przebrnąć przez scenariusze oparte na fizyce, samotnie lub ze znajomym w lokalnej kooperacji. Używając lewego i prawego drążka do pchania i ciągnięcia, każdy poziom jest inspirowany słynnym momentem w historii eksploracji kosmosu.

PlayStation (o dziwo) nie powiedziało, kiedy te trzy nowe gry będą dostępne, ale gry z zeszłego miesiąca – Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 i Superhot – będą dostępne do 31 października.

Sony nie ogłosiło, które nowe gry trafią do droższych usług, ale możesz sprawdzić nasze zaktualizowane listy wszystkich gier z katalogu premium PS Plus i klasyczny katalog PlayStation Plus na IGN Playlist. Możesz użyć tych list, aby zaplanować kolejną rozgrywkę, stworzyć własne listy ulubionych i śledzić swoje zaległości.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.

Leave a Comment