Greg Penner: Russell Wilson nie spełnił oczekiwań, ale będzie świetny

Obrazy Getty

Dyrektor generalny Broncos Greg Penner nie kupił jeszcze drużyny, kiedy dyrektor generalny George Paton zatrudnił trenera Nathaniela Hacketta i zamienił go na rozgrywającego. Russell Wilson. Ale Penner poparł Patona, dając Wilsonowi pięcioletnie przedłużenie umowy o 245 milionów dolarów, a Penner mówi, że nie żałuje.

Penner przyznał, że Wilson nie był do tej pory wystarczająco dobry w tym sezonie, ale Penner wskazał, że to sam Wilson wyznacza najwyższe standardy i że Penner oczekuje, że Wilson będzie je spełniał.

„Russell wygrał wiele meczów w NFL” – powiedział Penner za pośrednictwem Mike’a Klisa z 9 News w Denver. „Był dziewięciokrotnym Pro Bowlerem, wygrał Super Bowl. Russell wie, jak wygrywać. Specyfika kontraktu, tutaj polegam na George’u i jego ekspertyzie. Myślę, że będzie dla nas świetnym rozgrywającym. Nie udało mu się zrobić tego, czego się spodziewał. Ale to silny konkurent. I myślę, że będzie dla nas świetnym rozgrywającym.

Penner przyznał, że start Broncos 2-5 był dużym rozczarowaniem.

– Budzisz się w poniedziałek rano i zastanawiasz się, czy to naprawdę zdarzyło się wczoraj – powiedział. „Pierwszego dnia lub dwóch w tygodniu przechodzisz przez mgłę. To jest własność. I wreszcie, kiedy dotrzesz do środy lub czwartku, zaczynasz niecierpliwie czekać na następny mecz.

Długopis nie obiecuje, że Hackett będzie trenerem do następnej gry. Ale spodziewa się, że Wilson będzie rozgrywającym w następnym meczu, w przyszłym roku i wielu nadchodzących latach.

Leave a Comment