Gracze z Michigan „upadli” w walce w tunelu ze stanem Michigan, mówi Jim Harbaugh

Wielu graczy wzięło udział w kłótni po meczu w tunelu szatni po #4 w Michigan Zwycięstwo 29:7 stan Michigan. Nagranie nagrane przez Detroit News pokazuje jeden z dwóch rzekomych incydentów między zespołami, w którym niezidentyfikowany gracz z Michigan został popychany i kopany przez graczy ze stanu Michigan, gdy opuszczali boisko.

„Dwóch naszych graczy zostało zaatakowanych” – powiedział trener Wolverines Jim Harbaugh powiedział dziennikarzom. „Widziałem jedyny film, jest 10 do 1. Całkiem źle. Pozwolę naszemu dyrektorowi sportowemu Warde Manuelowi zająć się tym z władzami”.

Po meczu Manuel rozmawiał z komisarzem Big Ten Kevinem Warrenem, a także z lokalnymi urzędnikami.

– To, co wydarzyło się po meczu, było całkowicie nie do przyjęcia – powiedział Manuel. „Rozmawiałem z komisarzem i on prowadzi śledztwo. Policja też się tym zajmuje. Zostawimy to w ich rękach, ale nie w ten sposób powinniśmy komunikować się po meczu. Nie w ten sposób inna drużyna powinna złapać gracza. ” i robią to, co zrobili. Jest to całkowicie i całkowicie niedopuszczalne. Pozwolimy, by zajęła się tym Wielka Dziesiątka i organy ścigania, ale nie na tym powinna polegać rywalizacja.

Harbaugh powiedział, że jeden gracz ma kontuzjowany nos w wyniku kłótni, ale nie wymienił nikogo zaangażowanego. Trener stanu Michigan, Mel Tucker, nie był pewien, co się stało po meczu. „Wiem, że to była gorąca gra” – powiedział Tucker. – Sprawy się rozgrzały. Próbujemy umieścić naszych ludzi w szatni. Będziemy musieli dowiedzieć się, co się stało.

To druga walka tunelowa Michigan w tylu meczach. W przerwie wygrana 41:17 Penn Stategracze obu drużyn wdali się w gorącą wymianę zdań, co doprowadziło do przedłużającego się sporu medialnego między Harbaughem a trenerem Penn State Jamesem Franklinem.

„Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do ich szatni” Harbaugh powiedział dziennikarzom w poniedziałek. „Na przykład, wyraźnie widać, że całkowicie się zatrzymali. Nie pozwolili nam wejść do tunelu.

Michigan Stadium, który został otwarty w 1927 roku, ma tylko jedno wyjście z boiska do obu szatni. Drużyna gości zwykle najpierw prowadzi tunelem, a następnie Michigan. Podczas sobotniego meczu niezidentyfikowany gracz z Michigan pojawił się w tunelu, podczas gdy reszta jego kolegów z drużyny nadal świętowała na boisku.

„Naprawdę powinna istnieć polityka, aby pierwsza drużyna miała bufor” – powiedział Franklin po meczu otwarcia. „Jeśli nie, ten zespół zacznie rozmawiać z tym zespołem, zaczną gadać w tę iz powrotem i stanie się coś złego.

Leave a Comment