Gracz Elden Ring pokonuje każdego bossa bez trafienia

Stało się pozornie nie do pomyślenia: gracz Elden Ring pokonał każdego bossa bez żadnego ciosu. Wyczyn ten został osiągnięty przez streamera Twitcha i runnera wyzwań Eldena Ringa Maszyna Gino.

W Elden Ring FromSoftware jest 165 bossów, od niektórych łatwiejszych bossów w Limgrave do niesławnie trudnych, takich jak Malenia. GinoMachino zajęło GinoMachino dwa miesiące, aby zaplanować trasę do biegu bez trafienia przed ostatecznym ukończeniem wyzwania 25 października. Warto zauważyć, że jest to prawdziwy brak trafienia, co oznacza, że ​​jeśli GinoMachino oderwał się od jakiegokolwiek bossa, musiał zacząć całą grę od nowa.

GinoMachino z niedowierzaniem pokonał ostatniego bossa biegu. Świętowanie zwycięstwa po 8 godzinach i 56 minutach Strumień na Twitchupowiedział: „Nie mogę uwierzyć, że to zrobiliśmy… Wszedłem dzisiaj z całkowitym niedowierzaniem, człowieku”.

Ten bieg był dla GinoMachino od dawna. Na 7 Marca, napisał na Twitterze: „Skończę Elden Ring ze wszystkimi bossami bez trafienia”, a siedem miesięcy później w końcu to się stało. Od momentu wydania GinoMachino stawiło czoła wszelkiego rodzaju wyzwaniom Elden Ring. Na początku tego miesiąca stał się pierwszą osobą, która to zrobiła ukończ Pierścień Elden, używając tylko gołych pięści.

Podobnie jak w przypadku większości gier FromSoftware, gracze mierzą się z Elden Ring na różne szalone, niekonwencjonalne sposoby. Od modyfikacji kontrolera gier Fisher-Price, aby grać w Elden Ring, po korzystanie z Ring-Con Ring Fit Adventure, w społeczności Elden Ring nie brakuje eksperymentów. I oczywiście jest „Let Me Solo Her”, gracz Elden Ring, który pomógł setkom graczy pokonać najtrudniejszego bossa w grze.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z bylines w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.

Leave a Comment