Gra na N64 Glover pojawi się na Switchu

Rękawicznik

QUByte Interactive ujawnił dzisiaj, że wypuści Glovera na Przełącznik. Okno zwolnienia nie jest dostępne.

Jeśli Glover brzmi znajomo, to dlatego, że platformówka 3D pierwotnie wydana dla N64. Więcej na ten temat przeczytasz poniżej.

Spokojny świat Królestwa został zniszczony! Podczas mieszania mikstur z magicznymi rękawiczkami czarodziej spowodował ogromną eksplozję, która natychmiast zamieniła go w kamień i uwolniła siedem kryształów, które dają Królestwu energię. Bez kryształów zamek i jego świat rozpadną się, a czarodziej zginie!

Od Glovera, jednej z magicznych rękawiczek, zależy odnalezienie kryształów, teraz przebranych za gumowe kulki, i oddanie ich bezpiecznie do zamku. Poprowadź Glovera i kule przez siedem magicznych światów pełnych zagadek i ukrytych niespodzianek. Uważaj! W cieniu czai się zła rękawica, która nie cofnie się przed niczym, by udaremnić próby przywrócenia pokoju przez Glovera.

Kluczowe właściwości

  • 30 poziomów do odkrycia w sześciu wyjątkowych światach
  • Innowacyjny duet Glover i piłka
  • Sprytne łamigłówki tematyczne, które wymagają użycia zarówno rękawicy, jak i piłki
  • Inspirujące power-upy! Zmień kształt rękawicy i właściwości piłki
  • Ponad 30 dziwacznych i zabawnych postaci, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś

A oto zwiastun:

QUByte Interactive planuje również bardziej klasyczne wydania. Należą do nich Top Racer Collection, Beat ‘Em Up Archives: Iron Commando and Legend, Stone Protectors, Brave Battle Saga: The Legend of The Magic Warrior, Legend of Wukong i Visco Collection. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji i dat wydania. W międzyczasie mamy zwiastuny poniżej.

Leave a Comment