Google wyjaśnia, w jaki sposób wykorzystuje się 24-godzinną żywotność baterii zegarka Pixel Watch

Google oficjalnie twierdzi, że możesz uzyskać 24 godziny pracy na baterii Zegarek pikselowy Bateria 294 mAh, a teraz zapewnia oficjalny podział na to, jak dotarł do tej liczby.

Drobny druk Google podczas premiery stwierdzał, że „maksymalna żywotność baterii jest przybliżona i oparta na testach ze sprzętem i oprogramowaniem przedprodukcyjnym”.

Czasy ładowania są przybliżone. Korzystanie z niektórych funkcji skróci żywotność baterii. Żywotność baterii zależy od aktywnych funkcji, sposobu użytkowania, środowiska i wielu innych czynników. Rzeczywista żywotność baterii może być krótsza.

Artykuł „Ładowanie zegarka Google Pixel Watch i wydłużanie czasu pracy baterii” zawiera teraz zaktualizowany wyjaśnij, że „24-godzinna żywotność baterii jest oparta na następującym użytkowaniu”:

  • 240 ogłoszeń
  • 280 kontroli czasu
  • 5 minutowa rozmowa LTE.
  • 45-minutowy trening LTE i GPS z muzyką pobraną z YouTube
  • 50 minut nawigacji (Google Maps) po połączeniu z telefonem przez Bluetooth
  • Zegarek jest skonfigurowany z ustawieniami domyślnymi, w tym z wyłączonym wyświetlaczem Always-on

Ta liczba, wynikająca z wyłączenia wyświetlacza Always-on, jest godna uwagi, zwłaszcza że kanał „Aktualizacja” w aplikacji Pixel Watch monituje użytkowników o AOD po konfiguracji. W praktyce, dostaliśmy się łatwo ponad 24 godziny pracy na baterii przy włączonym AOD. Możliwe jest również korzystanie z niego przez cały dzień, ale nie oczekuj tego później.

Apple od dawna dostarcza podobne informacje dla Twojego Zegarka (wyróżnij nasz):

Całodzienna żywotność baterii jest oparta na następującym użytkowaniu: 90 kontroli czasu, 90 powiadomień, 45 minut korzystania z aplikacjiaaa 60-minutowy trening z odtwarzaniem muzyki z Apple Watch przez Bluetooth przez 18 godzin; Korzystanie z Apple Watch Series 8 (GPS) wymaga połączenia z iPhonem przez Bluetooth podczas 18-godzinnego testu; Korzystanie z Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) obejmuje łącznie 4 godziny LTE połączenie i 14 godzin połączenia z iPhonem przez Bluetooth w ciągu 18 godzin.

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych z dochodami. Więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Leave a Comment