Google One na Androida doczekał się zgrabnego przeprojektowania ekranu głównego

Czekaliśmy na przeprojektowanie tabletu Google One od I/O w maju, ale do tego czasu aplikacja na Androida otrzymuje nowy ekran główny, który pozwala szybko zobaczyć więcej szczegółów na temat subskrypcji.

Ostatnia duża aktualizacja Google One na Androida była właśnie ponad rok temu. Przeprojektuj ten materiał Wykorzystałeś motyw Dynamic Color i wprowadziłeś ciemny motyw do jasnej aplikacji.

Dzisiejsze przeprojektowanie dotyczy tylko karty Strona główna z graficznym pozdrowieniem i pozdrowieniem o porze dnia u góry. Oto podsumowanie Google One: „Utwórz kopię zapasową telefonu, zarządzaj miejscem na koncie i poznaj korzyści dla członków”.Dowiedz się więcej” ciekawie otwiera stronę internetową, a nie kanał w aplikacji.

Główną zmianą jest dzisiaj siatka kart 2 × 2, która zaczyna się od spojrzenia na pamięć Google One. Ten okrągły projekt zastępuje poprzedni liniowy pasek postępu, który pojawił się w dalszej części kanału, jednocześnie dając ci wartości procentowe. Następnie pojawia się stan „Kopia zapasowa” z najnowszym bieżącym urządzeniem, a następnie karta „Wyczyść”, która pokazuje, ile miejsca można odzyskać.

Wadą jest to, że karta VPN Google One nie jest już pierwszą rzeczą w kanale, ale nadal znajduje się na pierwszej stronie.

Po tej siatce znajduje się karuzela z wyszczególnieniem „Więcej funkcji edycji Zdjęć Google”, „Połączenie premium Spotkanie” i VPN ponownie, podczas gdy dwie ostatnie ikony dotyczą udostępniania rodziny i karty „Zarządzaj”, która zawiera również informacje o tym, jak długo jesteś członkiem.

Ta zmiana wyglądu Google One nie jest jeszcze powszechnie wdrożona na wszystkich urządzeniach, które dzisiaj sprawdziliśmy. Pochodzi za pośrednictwem aktualizacji po stronie serwera. Ogólnie rzecz biorąc, odpowiada to one.google.com w sieci, czyli w zasadzie co przeprojektowanie tabletu ma na celu zastąpienie dolnego paska szufladą nawigacyjną.

Więcej o Google One:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Leave a Comment