Giants Evan Neal, Daniel Bellinger, Ben Bredeson stracą czas

EAST RUTHERFORD, NJ – The New York Giants we właściwy sposób Evan Nealstały koniec Daniel Bellinger i lewy strażnik Ben Bredeson Oczekuje się, że stracą czas z powodu kontuzji odniesionych w niedzielnym wygranym 24:20 meczu z Jacksonville Jaguarami.

Uważa się, że Neal ma skręcenie MCL stopnia 2 na podstawie wstępnych testów, źródło powiedział Jeremy Fowlerowi z ESPN. Siódmy typ w tegorocznym drafcie doznał kontuzji, gdy linebacker Jaguara upadł na nogę w drugiej kwarcie.

Bellinger, kolejny debiutant, został uderzony w twarz przez początkującego linebackera Jaguara Devin Lloyd, który próbował wypuścić piłkę podczas wślizgu. Według źródła Bellinger doznał złamania wokół oczodołu i przegrody.

Trener Brian Daboll został zapytany w poniedziałek po południu, czy Bellinger podda się operacji.

– Tak, chyba tak – powiedział Daboll.

Dodał, że prawdopodobnie jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy wybór z czwartej rundy powróci w tym sezonie, ale powiedział, że pozostaje „pełen nadziei”.

Daboll powiedział, że optymistycznie wizja Bellingera będzie w porządku po operacji, chociaż nie może być pewien w tym momencie.

Uważa się, że Bredeson doznał zwichnięcia PCL, źródło powiedział ESPN. Daboll nazwał Neala i Bredesona „co tydzień”.

Giants (6-1) są na boisku w tę niedzielę przeciwko Seattle Seahawks. Pożegnają się w przyszłym tygodniu.

Bellinger, Neal i Bredeson rozpoczęli pierwsze siedem meczów sezonu.

Opony Phillips z właściwym rozwiązaniem i nowicjuszem Josh Ezeudu na lewej straży znakomicie wypełniła się po odejściu Neala i Bredesona w pierwszej połowie. Giganci biegli na 175 jardów w drugiej połowie.

Bellinger został jednym z rozgrywających Daniel Jonesnajbardziej niezawodne opcje. Ma 16 chwytów na 152 jardy i dwa przyłożenia w tym sezonie, grając 61% ofensywnych snapów zespołu.

Nowy Jork ma tylko dwa zdrowe miejsca w swoim aktywnym składzie Chris Myarick oraz Tanner Hudson. Giganci podpisali również skonwertowany szeroki odbiornik Lawrence Cager do ich drużyny treningowej w zeszłym tygodniu.

„Za każdym razem, gdy któryś z twoich lepszych graczy zostanie ranny, zawsze będziesz za nim tęsknić” – powiedział Daboll. „Ale właśnie dlatego masz graczy w składzie. Ludzie są tu z jakiegoś powodu. Powiedzieliśmy to wcześniej: musimy znaleźć sposób, aby wykorzystać nasze elementy najlepiej, jak potrafimy. , drużyna treningowa i postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wykorzystać ich moc.

Leave a Comment