Gdy Lakers potykają się wcześnie, opcje handlowe Russella Westbrooka pozostają: Notatnik Shams Inside Pass

Mieliśmy tydzień NBA sezon i zespoły w całej lidze wciąż pracują, aby znaleźć się na parkiecie i poza nim. Style gry i rotacje wciąż są dopracowywane. W większości sytuacji jest jeszcze za wcześnie na wprowadzanie zmian, a ponieważ urzędnicy front-office podróżują ze swoimi zespołami, uczestniczą w wydarzeniach harcerskich i zaczynają określać przyszłe cele handlowe na ten sezon, wszyscy zaangażowani rozumieją, że rynek handlowy ma tendencję do 20-30. gry do rozwoju.

Drużyny rywalizujące pracują nad sobą wewnętrznie, podczas gdy nadzieje na sezon po sezonie grają o mocny początek sezonu. Nawet wśród konkurencji kupujący i sprzedający zawsze ujawniają się, gdy kampania zbliża się do lutowego terminu handlu.

W środku tego wszystkiego wstań w tym roku Los Angeles Lakers.

Po starcie 0-3 Lakers będą głównym zespołem na rynku handlowym w tym sezonie, ponieważ oczekuje się, że franczyza będzie nadal poszukiwać opcji z Russell WestbrookWygasający kontrakt o wartości 47 milionów dolarów i do dwóch niechronionych typów w pierwszej rundzie (2027, 2029). Lakers przegrali z Blazery szlaków106-104, w niedzielę – oddanie prowadzenia 98-90 przy przed końcem meczu 4:42, kiedy trener Darvin Ham sprowadził Westbrooka z powrotem do gry.

GŁĘBIEJ

Wewnętrzna przepustka Shamsa: Gdy Lakers potykają się wcześnie, opcje handlowe Russella Westbrooka utrzymują się

Po niedzielnym meczu, Ham i Westbrook odpowiadali na pytania dotyczące czwartej kwarty Westbrooka, w tym nietrafienia w obu próbach z gry i 16-stopowego skoczka, który był MVP ligi zdobył – i nie trafił – na 30 sekund przed końcem meczu i 18 sekund przed końcem meczu. gra. strzelił z Lakers 102:101.

Lakers byli pod wrażeniem przenikliwości trenera, bezsensownego podejścia Hama i umiejętności przedstawiania siebie jako autorytetu, gdy kierował procesem poszukiwania głównego trenera. Te cechy były testowane od samego początku jego kadencji.

Jak AtletycznyJovan Buha zgłoszony w sierpniuHam otrzymał prawo do zastąpienia Westbrooka podczas meczów i potencjalnego usunięcia go z początkowego składu. Ham był jedynym kandydatem na coaching, który wyraził siłę niezbędną, aby w razie potrzeby móc sprowadzić Westbrooka z ławki, podają źródła. Westbrook został wykorzystany jako rezerwowy w ostatnim meczu przedsezonowym w Sacramento 14 października, ale Lakers przywrócili Westbrooka na pozycję wyjściową, aby rozpocząć sezon.

Na bardzo wczesnych etapach sezonu Westbrook miał kilka przebłysków solidnej obrony i energii, ale strzela tylko 28,9 procent z pola i 8,3 procent z zasięgu 3 punktów. Jako zespół Lakers strzelają tylko 21 procent z 3. Podczas gdy Antoniego Davisa oraz James Lebron grał na swoim zwykłym wysokim poziomie na początku roku i Lonnie Walker IV oraz Juan Toscano-Anderson są jasne punkty, Lakers wciąż starają się znaleźć najlepszą rotację, aby zapewnić strzelanie i zabawę wokół swojej Wielkiej 2.

Lakers i Pacers szczegółowo omówiono potencjalną wysyłkę handlu Myles Turner oraz Kumpel Hield do LA poza sezonem, jak Atletyczny zgłoszone na początku października, ale żadna umowa nie została zawarta przed obozem treningowym. Lakers i Pacers omówili kilka pakietów, ale zapotrzebowanie Indiany na oba typy Lakersów w pierwszej rundzie w 2027 i 2029 roku uniemożliwiło zawarcie umowy. Turner doznał skręcenia kostki podczas przedsezonowej rozgrzewki Pacers w zeszłą środę, ale oczekuje się, że wkrótce wróci.

W idealnym świecie Lakers mieli nadzieję, że Westbrook znajdzie komplementarną rolę w systemie Hama, ale źródła podają: Atletyczny w ciągu ostatniego miesiąca organizacja planowała zachować otwarty umysł z możliwościami handlowymi, aby ulepszyć zespół. Potencjalni partnerzy handlowi z całej ligi chcieli jednego lub dwóch niechronionych pierwszoklasistów z Lakers we wszystkich oprawach sklepowychco skłania do walki o cenę i wartość.

Oczekuje się, że w ciągu sezonu otworzy się kilka innych dróg handlowych, gdy zespoły odpadną z wyścigu posezonowego i zwrócą uwagę na najlepszych kandydatów, Victora Wembanyama i Scoota Hendersona.

Charlotty Terry Rozier pojawił się jako cel handlowy dla Lakers w okresie poza sezonem, a ich zainteresowanie nim pozostaje wysokie, według wielu źródeł Atletyczny. Lakers i Szerszenie przeprowadzili dyskusje handlowe z trzema lub czterema zespołami w ciągu lata i wysoko ocenili go wśród swoich możliwych opcji handlowych, ale dostępność dynamicznej straży Hornets będzie całkowicie zależeć od kierunku rozwoju franczyzy i jej gry w trakcie sezonu. Mimo Piłka LaMelo Hornets i trener Steve Clifford są na starcie 2-1 w Konferencji Wschodniej, ponieważ odbiją się od skręcenia kostki w drugim stopniu i Roziera, który niedawno skręcił własną kostkę.

Lakers przeprowadzili również wstępne rozmowy z Ostrogi w ostatnich tygodniach źródła podały, że wykazywały zainteresowanie skrzydłem trój-i-D Josh Richardson. 6-stopowy Richardson ma średnio prawie 13 punktów na początku sezonu, strzelając 47,1 procent przy 5,67 trzypunktowych próbach na mecz. Oczekuj więc, że Lakers będą nadal obserwowali Spurs, Hornets i Pacers jako potencjalny partner handlowy w trakcie trwania sezonu.

Na razie Lakers wydają się być zdeterminowani, aby dać obecnemu składowi odpowiednią wielkość próby od 20 do 25 gier i ocenić ich potrzeby. Wiceprezes Lakers ds. operacji koszykarskich Rob Pelinka ma za zadanie zrównoważyć obecny stan i przyszłość zespołu, wykorzystując tylko dwa typy z pierwszej rundy, którymi można handlować przez resztę tej dekady. A dla Lakersów zawarcie umowy będzie wymagało cierpliwości, strategii, wewnętrznej determinacji i rozwoju.

Więcej wiadomości i notatek NBA z całego sezonu…

Timberwolves i centrum Naz Reid zaangażowały się w rozmowy o przedłużeniu kontraktu, gdy Reid wchodzi w czwarty sezon, podają źródła.

Minnesota była również zaangażowana w dyskusje na temat rozszerzenia ze strażnikiem Jaylen Nowell, ale oczekuje się, że strażnik z czwartego roku ominie nowy kontrakt i wejdzie do nieograniczonej bezpłatnej agencji w przyszłym sezonie, według źródeł. Nowell, dynamiczny strzelec, od początku tego sezonu zdobył średnio 15 punktów w trzech meczach.

Oprócz Hawks, Suns niedawno rozpoczęły rozmowy z Bucksami na temat potencjalnego handlu Jae Crowderem, podają źródła. Milwaukee zarejestrowało zainteresowanie weteranem, który pozostał poza organizacją Suns, ponieważ obie strony prowadzą handel. Miami jest również jednym z obecnych konkurentów Crowdera, według źródeł ligowych

(Najwyższe zdjęcie: Adam Pantozzi/NBAE przez Getty Images)

Leave a Comment