Galaxy S22 zarobił dla Samsunga więcej pieniędzy niż Galaxy S21 w zeszłym roku

dzisiaj wcześniej Samsung ogłosił wyniki za III kwartał 2022 r. oraz mianował Lee Jae-yonga na stanowisko prezesa wykonawczego. Podczas rozmowy o zarobkach firma ujawniła, że ​​jej dział smartfonów radził sobie dobrze pod względem biznesowym. W obliczu załamania na rynku smartfonów flagowe telefony firmy, w tym Galaxy S22, Galaxy Z Klapka 4oraz Złożenie Galaxy Z 4miał dobre wyniki sprzedaży.

W rzeczywistości firma powiedziała, że Galaktyka S22 seria zarobiła znacznie więcej niż seria Galaktyka S21 serii w 2021 roku. Nie musi to jednak oznaczać, że firma sprzedała znacznie więcej egzemplarzy Galaxy S22 niż Galaxy S21. Może to oznaczać, że ludzie kupili więcej wersji z wyższej półki, w tym Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra.

Klasyfikacja Procesor Snapdragon 8 Gen 1 na wielu rynkach mogło mieć pozytywny wpływ na sprzedaż Galaxy S22. Na przykład firma zwykle zaczyna Exynos wersje swoich flagowych telefonów w Indiach i Korei Południowej. Jednak w tym roku firma wypuściła w tych krajach wariant Snapdragon Galaxy S22, co prowadzi do lepszej sprzedaży.

Firma poprawiła również w tym roku politykę aktualizacji oprogramowania. Wraz z premierą serii Galaxy S22, Samsung ogłosił, że zaoferuje do cztery główne aktualizacje systemu operacyjnego Android dla wszystkich flagowych telefonów i niektóre urządzenia średniej klasy. Wszystkie te czynniki mogły przyczynić się do lepszych przychodów z serii Galaxy S22.

SAMSUNGGalaktyka S22

Obraz Galaxy S22+

SAMSUNGGalaxy S22+

Zdjęcie Galaxy S22 Ultra

SAMSUNGGalaxy S22 Ultra

Leave a Comment