Galaxy S22 z Androidem 13, Samsung publikuje oś czasu dla starszych urządzeń

Powiększać / Samsung Galaxy S22 Ultra.

Rum Amadeo

Po wypuszczeniu Androida 12L w zeszłym miesiącu, Samsung wysyła w tym tygodniu swoją pierwszą ukończoną wersję Androida 13. Galaxy S22 (zwykły, Plus i Ultra) to pierwszy telefon, który otrzymał aktualizację, z takimi operatorami jak Verizon wymieniając aktualizację jako dostępną.

SAMSUNG Wersja Androida 12L Wrzesień nadszedł sześć miesięcy po oficjalnym wydaniu na składanych urządzeniach i tabletach, a to wydanie Androida 13 oznacza dwumiesięczne oczekiwanie od wydania go przez Google. Jednym z powodów szybkiego zwrotu może być to, że Android 13 nie bardzo mała edycja, z takimi funkcjami jak uprawnienia do powiadomień i nowy odtwarzacz multimediów, które można nazwać funkcjami dla użytkowników. Galaxy S22 nigdy nie otrzymał Androida 12L, więc jest to jego pierwsza duża aktualizacja systemu operacyjnego.

Skórka Samsunga dla Androida 13 nazywa się „One UI 5” i firma szczegółowy niektóre z jego funkcji na początku tego miesiąca. Głównymi dodatkami Samsunga są „Bixby Text Call”, które umożliwiają odbieranie połączeń i rozmowę z dzwoniącym za pomocą funkcji zamiany tekstu na mowę. Funkcja „Rutyny” może automatycznie uruchamiać funkcje na podstawie pory dnia. Możesz ustawić wideo jako tapetę w tle, a także układać widżety jeden na drugim i przewijać je.

Android 13 pojawia się na razie tylko w S22. 9do5Google zwrócił uwagę na oś czasu, którą Samsung wysłał do koreańskich użytkowników, wyszczególniając koreańskie wydania Androida 13 dla różnych modeli. Koreańskie harmonogramy nie zawsze są takie same, jak harmonogramy w USA, ale zwykle są blisko. Na tej osi czasu S20, S21, Fold/Flip 3 i Fold/Flip 4 zostały zaktualizowane w listopadzie, a starsze i średnie urządzenia przeskoczą do grudnia i stycznia.

Wideo Samsung One UI 5.

Leave a Comment