Futbol w czwartek wieczorem: Kruki biegną obok Bucs, 27-22

Obrazy Getty

Kruki rozegrały 74 mecze. Zyskali 453 jardy, w tym 231 jardów biegu. Zaliczyli 27 pierwszych upadków.

Większość szkód wyrządzono w drugiej połowie.

Kruki uciekły – dosłownie – od Buccaneers, 27-22. Baltimore poprawiło się do 5-3, a Tampa Bay spadło do 3-5 po przegranej trzeciej grze z rzędu.

Kruki straciły 10-3 w przerwie, ale zdominowały drugą połowę. Mieli 35 zagrań, 297 jardów, w tym 102 pospieszne i 16 pierwszych upadków po przerwie.

Lamar Jackson pobiegł na 43 jardy na dziewięć niesie i ukończył 27 z 38 podań na 238 jardów i dwa przyłożenia. Rzucił podanie na 5 jardów przy przyziemieniu, aby Kenijski Drake i 10 jardów Izajasz prawdopodobnyktóry miał sześć haczyków na 77 jardów.

Pięć Kruków rzuciło się na co najmniej 28 jardów prowadząc je Gus Edwardsktóry miał 11 noszenia przez 65 jardów, zanim odszedł z kontuzją ścięgna podkolanowego.

Bucs zdobył późne przyłożenie, p Tom Brady rzucając podanie z przyziemienia na 8 jardów do Julius Jones Pozostało 49 sekund. Rachel White został zatrzymany przed linią bramkową przy próbie 2 punktów i prawdopodobnie wygrał rzut z boku.

Brady ukończył 26 z 44 podań na 325 jardów i przyziemienie, jego pierwsze podanie od przyłożenia od czwartego kwartału tygodnia 6. Bucs przegrali z Panterami 21-3 w tygodniu 7.

Mike Evans złapał sześć podań na 123 jardy.