Firma macierzysta Gold’s Gym informuje o katastrofie rodzinnego samolotu prezesa u wybrzeży Kostaryki

Grupa RSG, do której należą takie marki jak McFit i Gold’s Gym studia fitness, potwierdził, że jego dyrektor generalny Rainer Schaller i jego rodzina byli na pokładzie samolotu, który w piątek zniknął u wybrzeży karaibskich Kostaryki.

„Jesteśmy zszokowani, oszołomieni i zasmuceni tą tragiczną katastrofą lotniczą, w której nasz założyciel, właściciel i Dyrektor Generalny Rainer Schaller był na pokładzie z rodziną i dwiema innymi osobami” – poinformowała Grupa RSG w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

„Jesteśmy zszokowani, oszołomieni i zasmuceni tą tragiczną katastrofą lotniczą, w której nasz założyciel, właściciel i dyrektor generalny Rainer Schaller był na pokładzie wraz ze swoją rodziną i dwiema innymi osobami”.

– Oświadczenie Grupy RSG

Dyrektor generalny McFit Rainer Schaller i Christiane Schikorsky przybyli na 20. GQ Men of the Year Awards w Komische Oper 8 listopada 2018 r. w Berlinie. (Sebastian Reuter/Getty Images dla GQ Germany/Getty Images)

Firma powiedziała, że ​​jej „myśli są z rodziną w tym trudnym czasie”.

NIEMIECKA SIŁOWNIA TYCOON RAINER SCHALLER, PARTNER I DZIECI W SAMOLOCIE, KTÓRY ZNIKNĄŁ NA WYBRZEŻU KOSTARYKI

Ministerstwo Bezpieczeństwa Kostaryki poinformowało w niedzielę, że podczas poszukiwań sześciu zaginionych znaleziono dwa niezidentyfikowane ciała, jednego dorosłego i jedno dziecko.

Rainer Schaller McFit Siłownia Niemcy

Rainer Schaller pozuje w centrum fitness McFIT Studio w Kolonii w zachodnich Niemczech, 11 maja 2020 r., Miejsce to zostało ponownie otwarte o północy po zamknięciu z powodu pandemii koronawirusa. (Ina Fassbender/AFP przez Getty Images/Getty Images)

Niemiecka gazeta Bild donosiła wcześniej, że pozostali pasażerowie na pokładzie to partnerka Schaller, Christiane Schikorsky i ich dzieci.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Samolot, który był dziewięciomiejscowym włoskim Piaggio P180 Avanti, wystartował w piątek z Meksyku i zniknął z radarów w drodze do Limon, nadmorskiego kurortu.

„Około szóstej po południu otrzymaliśmy powiadomienie o przylocie z Meksyku na lotnisko w Limon przewozi pięciu niemieckich pasażerów” – powiedział minister bezpieczeństwa Jorge Torres.

Siłownia Golda

Ludzie ćwiczą w Gold’s Gym 16 marca 2020 r. w Waszyngtonie (Alex Wong/Getty Images/Getty Images)

Władze uruchomiły protokoły wyszukiwania w weekend, ale zła pogoda uniemożliwił nocne przeszukanie. Władze Kostaryki poinformowały, że w sobotę w wodzie znaleziono fragmenty dwusilnikowego samolotu turbośmigłowego.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Grupa RSG to konglomerat ponad 20 marek fitness, lifestylowych i modowych która działa w 48 krajach i zatrudnia 41 000, bezpośrednio lub poprzez franczyzy.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Leave a Comment