Film pokazuje przerażające sceny z koszmarnego lotu w Ameryce Południowej

Przerażające sceny z an lot międzynarodowy w Ameryce Południowej zostały nagrane na wideo, gdy silna burza spowodowała poważne uszkodzenia samolotu.

dziesiątki pasażerowie linii lotniczych przeżył koszmarny lot, gdy silne turbulencje wstrząsnęły lotem LA1325 LATAM Airlines z Santiago w Chile do Asunción w Paragwaju.

Na zdjęciu samolot Latam Airlines po awaryjnym lądowaniu na międzynarodowym lotnisku Silvio Pettirossi w Luque w Paragwaju 27 października 2022 r. (NORBERTO DUARTE/AFP przez Getty Images/Getty Images)

Filmy pokazują migające światła i krzyczących pasażerów, gdy samolot przedziera się przez burzę. Na pokładzie było 48 osób.

KOREAŃSKI SAMOLOT PRZElatuje nad pasem startowym, zamyka lotnisko na Filipinach

Według władz lotniczych Paragwaju piloci zostali zmuszeni do awaryjnego lądowania w Asunción. Urzędnicy powiedzieli, że nos samolotu był złamany, a przednia szyba miała małe pęknięcia, Zostało to zgłoszone przez agencję Reuters.

„Ten problem jest badany zarówno przez DINAC, jak i przez linie lotnicze” – powiedział Félix Kanasawa, szef Krajowej Dyrekcji Lotnictwa Cywilnego w Paragwaju (DINAC).

JETBLUE OPTYMISTYKA NA WAKACYJNE PODRÓŻE PO OSIĄGNIĘCIU „KAMIENIU MILOWEGO” W ODZYSKIWANIU

LATAM Airlines Paraguay powiedział w oświadczeniu, że „niekorzystne warunki pogodowe” zmusiły pilotów do awaryjnego lądowania.

UZYSKAJ FOX BUSINESS W DRODZE, KLIKAJĄC TUTAJ

„Pasażerowie i załoga są w dobrym stanie” – poinformowała linia lotnicza.

Leave a Comment