Fantasy Football Week 8 Start ‘Em & Sit’Em: Tydzień przełomu Tony’ego Pollarda, pojedynek marzeń Tua Tagovailoa, więcej

Największą rzeczą, jaką chcemy zobaczyć w tygodniu 8, jest punktacja bez kontuzji. Zacier, który mieliśmy w 7 tygodniu, był brutalny i wciąż próbujemy pozbierać kawałki.

Od Breece Hall (ACL) przez DK Metcalf (kolano) do Mike’a Williamsa (kostka) i wielu innych, nie było zabawnie patrzeć, jak nasi gwiazdorzy się rozpadają. Kontuzje się zdarzają, wiemy o tym. To część NFL. Ale możemy mieć nadzieję, że ten tydzień nie będzie taki zły i kontuzje się nie nagromadzą.

Drugą stroną graczy, którzy schodzą na dół, jest to, że może to otworzyć miejsca pracy dla innych graczy, a omówimy to poniżej, Ezekiel Elliott (kolano) będzie walczył z Tonym Pollardem w tygodniu 8. Ale jestem pewien, że większość menedżerów Fantasy wolałaby mieć ograniczone lub żadne kontuzje, jeśli chodzi o nasze gwiazdy, zwłaszcza jeśli odsunie je na dłuższy czas.

Zasilany projekcją

Nie planowałem używać Pollarda jako startera tygodnia, ale kiedy w środę pojawiły się wiadomości, że Ezekiel Elliott (kolano) opuści tydzień 8 przeciwko niedźwiedzie, stała się fantastyczną opcją. Dla tych menedżerów Fantasy, którzy wybrali Pollarda w tym sezonie, czekaliście na możliwość zobaczenia, jak Pollard występuje w głównej roli, i oto jesteśmy.

Już wykonał niezłą robotę w parze z Elliottem, zdobywając co najmniej 12 punktów PPR w trzech z ostatnich sześciu meczów. Ma w tym sezonie dwa mecze na ponad 100 jardów, w tym w tygodniu 7 przeciwko Detroit, i dwa przyłożenia w tym roku.

Po odejściu Elliotta, Pollard może przyglądać się swojej pierwszej grze z ponad 20 dotykami w tym sezonie. Elliott ma średnio 15,5 chwytów na sezon – ma tylko sześć zdobyczy – i ta praca powinna należeć głównie do Pollarda. W czterech meczach tego sezonu z dwucyfrowymi przyłożeniami Pollard osiągnął 100 jardów lub przyłożenie w trzech z nich.

Niedźwiedzie pozwoliły biegaczowi zdobyć co najmniej 12 punktów PPR w sześciu meczach z rzędu, w tym pięciu z co najmniej 18 punktami PPR, a Chicago właśnie zamieniło w środę gwiazdę defensywy Roberta Quinna z Filadelfią. Obrona podejrzanych tylko się pogorszyła i Pollard powinien się wyróżniać w tym meczu.

The kowbojeNawet po powrocie Daka Prescotta powinni nadal opierać się na parterze, a Pollard jest teraz katalizatorem tego ataku z Elliottem. Lubię Pollarda jako top 10 biegaczy we wszystkich ligach w Tygodniu 8.

ZACZNIJ EM I SIEDZ ‘EM

Rozgrywający

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

ZACZNIJ EM I SIEDZ ‘EM

Biegnący plecy

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

ZACZNIJ EM I SIEDZ ‘EM

Szerokie odbiorniki

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

ZACZNIJ EM I SIEDZ ‘EM

Ciasny koniec

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

Tytani (na HOU)

Obrona Tytanów była świetna w tygodniu 7 przeciwko Colts z dwoma przechwytami, odzyskaniem po fumble, trzema workami i przyłożeniem. Tytani DST powinni w tym tygodniu pozostać gorącymi przeciwko Teksańczykom. Poza 41-punktowym odcięciem się od rachunków w tygodniu 2, Tennessee był mocny w obronie, pozwalając na 22 punkty lub mniej w każdej grze. Ofensywa Teksańczyków tylko raz w tym sezonie zdobyła ponad 20 punktów, a Houston w trzech z sześciu meczów tego roku pozwoliło na co najmniej trzy luzy z pięcioma odbiciami. Spodziewaj się kolejnego solidnego występu Titans DST w tym tygodniu.

  • źrebaki (w porównaniu z WS)
  • Jaguary (w porównaniu z DEN)
  • Bengale (w porównaniu z CLE)

Pakowacze (w BUF)

Obrona Packers nie wykorzystała kuszącej części harmonogramu, pozwalając Patriotom, Gigantom, Odrzutowcom i Dowódcom zdobyć co najmniej 23 punkty w czterech meczach z rzędu. The Bills mają drugie miejsce w NFL pod względem liczby punktów za Kansas City, średnio 29 punktów na mecz i 40 punktów na mecz u siebie. Spodziewaj się, że Josh Allen ponownie wystąpi u siebie przeciwko Packers, którzy mają tylko dwa przejęcia w sezonie i cztery stracone czasy w ciągu ostatnich trzech meczów.

ZACZNIJ EM I SIEDZ ‘EM

KICKERS

Zasilany projekcją

Zasilany projekcją

Leave a Comment