„Fallout 4” otrzymuje wysokie ulepszenia FPS i 4K na PS5, Xbox Series X/S i PC

Fallout 5 Yippee nigdzie w pobliżu wydaniaale Bethesda może cię uspokoić. VGC Aktualności twórca gry ma narażony planuje wydać aktualizację „następnej generacji” (tak naprawdę obecnej) dla PS5, Xbox Series X/S i PC w 2023 roku. Aktualizacja będzie oferować wysoką liczbę klatek na sekundę i funkcje jakości 4K oraz zawierać nowe (jeśli nie są obecnie określone ) zawartość Klubu Twórczości.

To nie pierwszy raz, kiedy Bethesda poprawiła grafikę Fallout 4. Aktualizacja dla Xbox One X z obsługą 4K w tytule z 2015 roku, ale tylko przy 30 klatkach na sekundę. Firma skorzystali z FPS Boost na Xbox Series X i S, aby dostarczyć 60 FPS w zeszłym roku, ale najwyraźniej ograniczył rozdzielczość do 1080p. Chociaż nie jest jasne, jakie ulepszenia zobaczysz tym razem, nie będzie zaskoczeniem, jeśli będzie mniej kompromisów.

Przynajmniej strategia jest znana. Jak w przypadku CD Projekt Red Wiedźmin 3 łata, jest próbą podtrzymania zainteresowania starą grą w czasie, gdy trwają prace nad długo oczekiwaną kontynuacją. Nie, prawdopodobnie nie zwiększy sprzedaży, ale może się utrzymać Fallout 4 w umysłach graczy (i do pewnego stopnia Fallout 76), dopóki nie pojawi się nowa wersja. Jeśli nic więcej, to kolejny sposób na uczczenie 25-lecia serialu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Leave a Comment