Fallout 4 otrzyma najnowszą aktualizację nowej generacji na PS5 i Xbox

Łowca krypt z Fallouta 4 wpatruje się w swojego pomocnika-robota, Codswortha, na zrujnowanym podwórku.

Więc znowu to robimy?
Zrzut ekranu: Bethesda Game Studios

Cóż, myślę, że znowu wrócimy do Bostonu, ludzie. Bethesda ogłosiła w tym tygodniu, że jej postapokaliptyczna gra RPG z otwartym światem, Fallout 4zostanie wznowiona w przyszłym roku na PlayStation 5, Xbox Series S/X i PC z szeregiem ulepszeń i ulepszeń.

Wiadomość przychodzi za pośrednictwem firmowego bloga, który o tym informował Opad 25-lecie serii przez cały miesiąc. Pochowany w najnowszy post z dzisiajBethesda potwierdziła, że ​​„bezpłatna aktualizacja nowej generacji” dla Fallout 4 wypadnie w 2023 roku. Choć nie ma dokładnej daty, można spodziewać się zwykłej polskiej wersji „nowej generacji” na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wiesz, takie rzeczy jak tryb wydajności dla „wysokiej liczby klatek na sekundę”, a także obsługa rozdzielczości 4K. Wersja na PC już miałem oba, podczas gdy wcześniej gracze Xbox Series X otrzymał poprawkę 60 FPS „FPS Boost” od Microsoft, ale ta aktualizacja będzie zawierała także kilka bardzo potrzebnych poprawek błędów i więcej zawartości Klubu twórczości. Innymi słowy, gracze na każdej platformie odniosą przynajmniej pewne korzyści z tej aktualizacji po jej uruchomieniu.

Czytaj więcej: Liczba ludzi Fallout 76Katastrofalny początek

Na froncie PC mam jeszcze dwa pytania. Po pierwsze, ta nowa łatka zepsuje większość istniejących modów do gier, takich jak Skyrim Anniversary Edition zrobiłem dla Skyrim Kilka lat temu? The Skyrim społeczność wyzdrowiała, ale Fallout 4jest znacznie mniejszy, więc wygląda na troskę. Po drugie, będzie Fallout 4 VR czy użytkownicy pozostaną wysoko i sucho? Ta wersja gry opiera się na modach, które mają być, cóż, dobre, więc miejmy nadzieję, że nie zostanie w tyle.

moje pudełko zapytał Bethesdę o komentarz.

Oczywiście, Fallout 4 wcześniej otrzymał ulepszone wersje. Jeśli pamiętacie, podczas ostatniego cyklu konsolowego, Bethesda wypuściła ulepszona wersja gry dla Xbox One X w 2017 roku Fallout 4 działał w rozdzielczości 4K, ale zmniejszał liczbę klatek nieco częściej niż w podobnie poprawionym odpowiedniku na PlayStation 4 Pro, który działał tylko w 1440p.

W każdym razie ta nowa aktualizacja będzie musiała złamać wszystkich, dopóki Fallout 5 wychodzi. Nie ma ustalonej daty. Bethesda tylko potwierdziła następny Opad zaczyna się dopiero po tym Starsze Zwoje 6, który jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej i nie ma daty premiery. To może być bummer, ale realną możliwością jest większy cios Fallout 5—i przyszłe gry Bethesdy później Pole gwiazdypo prostu nie trafi na PlayStation 5 Następny Przejęcie firmy przez Microsoft za 7,5 miliarda dolarów we wrześniu 2020 r.

Rozważ Microsoft odebranie wieloletniego wydawcy Activision Blizzard za 70 miliardów dolarów w styczniu. Chociaż szef Xbox, Phil Spencer, wydaje się lubić wygłaszać niejasne stwierdzenia na temat charakteru wyłączności gier, powiedział: Pogranicze że Call of Duty pozostanie na konsolach PlayStation jeszcze „kilka lat” po dokonaniu zakupu. Cokolwiek wydarzy się po tym czasie, nikt nie zgadnie, chociaż wydaje się, że Microsoft ciężko pracuje, aby wzmocnić swoje ekskluzywne oferty.

Leave a Comment