Fallout 4, jak można się spodziewać, dostanie w przyszłym roku aktualizację na PS5, Xbox Series X/S i PC

Fallout 4 otrzyma darmową aktualizację w 2023 roku, która poprawi oprawę graficzną i nie tylko na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wiadomość została udostępniona przez nowy post na blogu Bethesdy który szczegółowo opisuje obchody 25-lecia serii.

Aktualizacja będzie zawierać „funkcje trybu wydajności zapewniające wysoką liczbę klatek na sekundę, wysokiej jakości funkcje gier 4K, poprawki błędów, a nawet dodatkową zawartość Creation Club!”

Fallout 4 – zwiastun premierowy

Gdzie indziej do Fallouta 76 pojawi się nowa zawartość.

Tuż przed Halloween najechała plaga upiornych spalonych wrogów w kostiumach Appalachów, którą można pokonać, aby zdobyć wartościowe smakołyki w grze.

Promocja ograniczona czasowo kończy się 8 listopada.

Dodatkowo codziennie od 25 października do 8 listopada gracze mogą otrzymać darmowy przedmiot z Atomowego Sklepu, aby uczcić 25. rocznicę Fallouta. Dodatkowe nagrody można odblokować w specjalnych wyzwaniach podczas wydarzenia.

Pakiet z okazji 25-lecia Fallout 76 może być również dostępny dla aktywnych subskrybentów Prime Gaming w okresie od 2 listopada do 2 lutego 2023 roku. Zawiera on takie dodatki, jak portret Vault Boya, zestaw do strzelania do celu i powtarzana akcja dźwigni Lincolna.

Fallout 4 został po raz pierwszy wydany w 2015 roku na PS4, Xbox One i PC. Gra jest obecnie dostępna w Xbox Game Pass i PS Plus, chociaż nie jest jasne, czy ta bezpłatna aktualizacja będzie miała zastosowanie.

Eurogamer skontaktował się z Bethesdą w celu potwierdzenia.

Leave a Comment