Fallout 4 dostanie darmową aktualizację PS5 w 2023 roku, w tym zawartość Klubu Twórczości

Aktualizacja: Szybka aktualizacja: Fallout 4 może jednak nie otrzymać natywnej wersji na PS5. Jak napisano na blogu Bethesdy, wygląda na to, że może to być po prostu aktualizacja PS5, która zostanie dodana do wersji gry na PS4. Mimo to będzie to darmowa aktualizacja dla każdego, kto już posiada grę.


Oryginalna historia: Fallout 4 zmierza na PS5, Bethesda dość od niechcenia potwierdziła w nowym wpisie na blogu z okazji 25. rocznicy serii. Wersja obecnej generacji będzie oferować tryb wysokiej wydajności (gra była ograniczona do 30 klatek na sekundę na PS4), tryb jakości 4K, nowe poprawki błędów i „dodatkową zawartość Creation Club”. Pojawi się w 2023 roku, ale nie ma słowa o tym, czy będzie istniała ścieżka aktualizacji dla obecnych właścicieli.

Brzmi to podobnie do tego, co Bethesda zrobiła z wersją na PS5 Skyrim, który ukazał się w zeszłym roku. To była bezpłatna aktualizacja, jeśli posiadałeś już Skyrim na PS4, ale możesz zapłacić dodatkowo (19,99 USD / 15,99 GBP), aby odblokować całą zawartość Klubu tworzenia gry. Zakładamy, że podobnie będzie w przypadku Fallouta 4.

Leave a Comment