Eric McCormack, Sean Hayes, RuPaul i inne gwiazdy reagują na śmierć Leslie JordanCNN

Nieoczekiwane odejście gwiazdy telewizyjnej i ukochanej w mediach społecznościowych Leslie Jordan wywołał powódź serdecznych hołdów.

Aktor zmarł w poniedziałek, powiedziała w oświadczeniu CNN jego agentka talentów Sarabeth Schedeen. Miał 67 lat.

Najbardziej znanym osiągnięciem Jordana był jego czas w „Will & Grace” jako Beverley Leslie, rolę, którą powtarzał przez cały serial, w tym jego niedawny reboot.

Współ-gwiazda Eric McCormack opublikował dwa hołdy dla Jordana jego Instagramz jednym pokazującym parę występującą przed kamerami w programie.

„Załamany, gdy dowiedziałem się o stracie @thelesliejordana, najzabawniejszego, najbardziej zalotnego dżentelmena z południa, jakiego kiedykolwiek znałem” – napisał McCormack w podpisie. „Radość i śmiech, który wniósł do każdego ze swoich odcinków #WillandGrace, były namacalne. Około 30 lat minęło za wcześnie. Byłeś kochany kochanie.”

Podobnie Sean Hayes, który grał Jacka w sitcomie NBC udostępnił zdjęcie, nazwał Jordana „jednym z najzabawniejszych ludzi, z którymi miałem przyjemność pracować”.

„Każdy, kto go spotkał, kochał go. Nigdy nie będzie nikogo takiego jak on” – napisał. „Wyjątkowy talent o wielkim, opiekuńczym sercu. Leslie, będę za tobą tęsknić, mój drogi przyjacielu.

Debra Messing, która grała Grace w serialu, zwróciła się bezpośrednio do Jordana jej hołdmówiąc „radość i przyjemność, którą wniosłeś w moje życie, były pięknym prezentem”.

U Megan Mullly długi i emocjonalny hołd, nazwała Jordana „jednym z wielkich” i dodała, że ​​był „nieskazitelnie zabawny, komediowy wirtuoz”. Postać Jordana, Beverley, często wymieniała się ciosami z Karen Mullally w przebojowej serii, tworząc niektóre z jej najbardziej zabawnych momentów.

Pod koniec hołdu Mullally powiedziała: „Jedno wiem na pewno… już nigdy nie będziesz taki sam”.

Dolly Parton wyraziła swoje kondolencje w SMS-ie Instagram, który napisał: „Jestem zraniony i zszokowany, to jak utrata członka rodziny”. Zwracając uwagę na „specjalną więź”, którą dzieliła z Jordanem, powiedziała, że ​​„będzie mu brakowało wszystkich, którzy znali go osobiście i wszystkich, których gościł”.

Oficjalne konto „RuPaul’s Drag Race”, na którym Jordan pełnił funkcję sędziego gościnnego, również podzieliło się hołdem i podziękowało Jordanowi na Twitterze za „niezliczoną ilość śmiechu i za dzielenie się z nami swoim duchem”.

Aktorzy zostali również uhonorowani przez celebrytów z całej telewizji i filmu – niezależnie od tego, czy współpracowali z Jordanem, czy nie.

„Leslie była takim światłem dla tak wielu” – napisała aktorka Michelle Pfeiffer Instagram. „Hojnie obdarował świat swoją miłością i humorem, zwłaszcza podczas tej blokady; jeden z naszych najciemniejszych i najbardziej samotnych czasów. Żył każdego dnia, by sprawiać radość wszystkim, z którymi miał kontakt”.

W zeszłym roku Miłość podzieliła się słodkim wspomnieniem, pismo że ostatni raz pracowali razem, gdy oboje byli współgospodarzami programu CBS „The Talk”, a Jordan „było tak fajnie przebywać w pobliżu”.

“[He] zawsze miał śmieszną historię i zainspirował mnie do kontynuowania pracy w branży, która może być ageistyczna” – napisała. „Będę za tobą tęsknić mój przyjacielu. Mama na ciebie czeka.”

Na ŚwiergotLynda Carter zapamiętała Jordana jako kogoś, kto „wywoływał uśmiech na wielu twarzach, zwłaszcza swoimi filmami o pandemii”.

„Co za wyczyn, żebyśmy wszyscy się śmiali i łączyli w tak trudnych czasach” – napisała. „To tak okrutne, że może się to przydarzyć tak pięknej duszy.

Ostatnia rola Jordana była w „Call Me Kat” stacji Fox. Według rzecznika Fox Entertainment, serial, który jest obecnie w trzecim sezonie, został wstrzymany po wiadomości o śmierci Jordana.

W oświadczeniu przekazanym CNN, Fox Entertainment powiedział, że Jordan „był czymś więcej niż tylko nagrodzonym Emmy talentem komediowym, który sprawiał, że śmialiśmy się przez te wszystkie lata. Był najmilszą osobą, jaką można sobie wyobrazić, która po prostu oświetliła pokój i przyniosła czystą radość i ogromny uśmiech milionom ludzi na całym świecie.”

Leave a Comment