Dziesięcioletni smartwatch Pebble otrzymuje wsparcie dla Pixela 7 w „ostatniej aktualizacji”

Od tego czasu minęło prawie dziesięć lat smartwatch rozpoczął wysyłkę do swoich sponsorów , ale w tym starym psie jest jeszcze życie. Urządzenia do noszenia są teraz kompatybilne z Pixel 7 i Pixel 7 Pro, a także z 64-bitowymi urządzeniami z Androidem, które pojawią się później.

Jak zauważył Katharine Berry, która pracuje nad Wear OS i jest wyróżnionym członkiem utrzymuje przy życiu ekosystem Pebble, że najnowsza aktualizacja Pebble pojawia się cztery lata po poprzedniej. Najnowsza aktualizacja umożliwiła uruchomienie wielu funkcji aplikacji Pebble na niezależnych serwerach. Fitbit który zamknęli serwery Pebble w 2018 roku, dwa lata później .

Wraz z kompatybilnością z Pixel 7, najnowsza aktualizacja poprawia również niezawodność identyfikacji dzwoniącego w najnowszych wersjach Androida. Chociaż aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play, jest podpisany oficjalnymi kluczami Pebble i przechowuje integracji, zauważył Berry.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać końcem linii dla Pebble pod względem oficjalnego wsparcia. „Dziękujemy firmie Google za udostępnienie najnowszej aktualizacji” . Jednak jak Ars Technica wskazuje, że wygląda na to, że w przyszłym miesiącu odbędzie się hackathon Pebble. Więc jeśli ekran e-ink i bateria twojego Pebble nadal trzymają się, mogą być przydatne przez jakiś czas.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Leave a Comment