Dragon Age Dreadwolf właśnie wszedł w ważny etap rozwoju

BioWare potwierdziło, że zespół Dragon Age: Dreadwolf ukończył swój kamień milowy w Alpha, co oznacza, że ​​chociaż wciąż jest dużo pracy i poprawek, nadchodzące RPG jest teraz grywalne od początku do końca.

W publikować na stronie Electronic ArtsDyrektor generalny Gary McKay wyjaśnił, że ten kamień milowy oznacza, że ​​studio może teraz swobodnie iterować tę grywalną wersję Dreadwolfa, koncentrując swoje wysiłki na wierności wizualnej i iteracji na ustalonych elementach rozgrywki.

Zespół korzysta również z grywalnej wersji, aby ocenić spójność narracji gry, postępy gracza i relacje, które główny bohater buduje z innymi w świecie Dragon Age.

Poza tym McKay mówi, że zespół BioWare ma nadzieję, że w nadchodzących miesiącach będzie bardziej komunikatywny, gdy gra przyjmie ostateczną formę.

„Kamień milowy w fazie alfa jest dla nas niezwykle ważny, ale wciąż pozostaje wiele do zrobienia” – mówi McKay. „Chcemy zachować przejrzystość wobec Ciebie, naszej społeczności i informować Cię na bieżąco o tym, co tworzymy. Mamy nadzieję, że podobały wam się nasze aktualizacje dotyczące rozwoju Dreadwolf w tym roku, ponieważ będziemy chcieli podzielić się nimi w przyszłości.

Dragon Age: Dreadwolf był po raz pierwszy ogłoszony w 2018 r.ale nie został podany publicznie i tytuł do początku czerwca br.. Tytuł nawiązuje do pseudonimu nadanego Solasowi, członkowi partii, który stał się łotrem od 2014 roku. Dragon Age: Inkwizycjaktórego historia została dokładniej zbadana w najnowszym DLC do tej gry Intruz.

Ostatnio BioWare drażni się z historią poprzez pisemną wiedzę wpisy w kodeksie które odnoszą się do postaci od dawna, takich jak brat Genitivi, który pojawił się w Dragon Age: Początek.

Kenneth Shepard jest pisarzem zajmującym się grami, rozrywką i queerem w Internecie. Znajdź go na Twitterze pod adresem @shepardcdr i posłuchaj jego dwutygodniowego podcastu retrospektywnego gry wideo Normandy FM, który obecnie obejmuje Cyberpunk 2077 i obejmuje całą serię Dragon Age w 2020 roku. To około 47 odcinków. Posłuchaj tego!

Leave a Comment