Donald Trump wysunął chyba swoje najdziksze twierdzenie dotyczące wyborów w 2020 r.

Donald Trump W tym tygodniu ujawnił swoje zaangażowanie w oszustwo wyborcze w podkaście ze skrajnie prawicowym teoretykiem spiskowym Dinesh D’Souza.

Trump powiedział, że ludzie głosowali 28 razy w wyborach 2020, aby oszukać go z drugiej kadencji. (Obejrzyj film poniżej.)

D’Souza w reżyserii”2000 mułów”, film mający udowodnić zarzuty o oszustwa związane z głosowaniem, ale został odrzucony jako „nieskończenie do odkrycia” przez HuffPost i inne sklepy. W tak zwanym dokumencie twierdzi się, że „muły do ​​głosowania” popierające Joe Bidena oddały naręcza głosów do kilku skrzynek wrzutowych.

D’Souza, który został ułaskawiony przez byłego prezydenta w 2018 roku po tym, jak D’Souza przyznał się do nielegalnej darowizny na rzecz kandydata do Senatu GOP w 2014 roku, zapytał Trumpa: „Wydaje mi się, że mówisz, że uważasz, iż oszustwo było na różne sposoby”. „2000 mułów” może i złapało jeden ze sposobów, ale byli też inni sprawcy oszustwa, prawda?

„Tak, „2000 mułów” było w jedną stronę – odpowiedział Trump. „To był bardzo przekonujący sposób, ponieważ zabrałeś taśmy rządowe. … A potem oczywiście głosowali sześć razy, siedem razy, osiem razy. Jak mogli w okolicy. Niektórzy wrócili, myślę, że powiedzieli 28 razy w ciągu jednego dnia, żeby głosować w różnych miejscach.

Trump nie powiedział, skąd wziął figurę. Producent wykonawczy „2000 Mułów” twierdził w Fox News na początku tego roku średnia liczba odwiedzin wspomnianych mułów wyniosła 38.

Trump przekonywał, że osoby do głosowania nie przesadzają, ponieważ byłoby to wykrywalne. „Są bardzo sprytni” – powiedział Trump.

Trump nadal promuje swoje kłamstwa wyborcze, dokuczając swojej kandydaturze na prezydenta w 2024 r. Sondaż z zeszłego miesiąca pokazał mu lojalność Republikanów namoczył się.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na HuffPost i został zaktualizowany.

Związane z…

Leave a Comment