Dom Smoka jest zamknięty do 2024 r., mówi HBO

Dom Smoka

Dom Smoka
Zdjęcie: HBO

Po ponownym rozpaleniu zbiorowej pasji Internetu do smoków i złych rzeczy, które spotykają ludzi w pobliżu smoków, HBO obecnie zamyka dostawy. rekolekcje na ponad rok. To jest dla Sępktóry niedawno przeprowadził wywiad z szefową sieci Caseyem Bloysem, który ujawnił, że nie powinieneś mieć nadziei na drugi sezon Gra o tron odkręcić Dom Smoka w 2023 roku.

Nie spodziewaj się tego w ’23, ale myślę, że kiedyś w ’24 ”- powiedział Bloys jako część znacznie dłuższy wywiad skupiający się na ostatnim sukcesie serialu jako hybrydy transmisji strumieniowej i linearnego oglądania telewizji. (Między innymi Bloys twierdzi, że rezygnuje z serialu Gra o tron Timeslot stworzył znacznie silniejszą atmosferę „randkowej telewizji”, nawet wśród widzów HBO Max.) Dyrektor sieci był niejasny co do dat powrotu, ale upierał się, że nie jest nieśmiały, mówiąc, że „Dopiero zaczynamy układać plan i tak jak ostatnim razem jest tyle niewiadomych…takNie chcesz powiedzieć, że będzie gotowy do tego dnia, a potem musisz go przenieść”.

Bloys przez sekundę nie był bardziej dosadny w kwestii pytań Trony spin-off, który jest w toku, odkąd sieć wypuściła panoramiczny ekran dla możliwej kontynuacji niezwykle popularnej serii kilka lat temu. (Co najmniej jeden projekt wcześniej Dom wszedł w fazę pilotażową, Krwawy księżycale HBO go odrzucił.) RE: możliwy spin-off, który może również uniknąć opóźnień, Bloys powiedział tylko: „Ja staraj się nie komentować za dużo wydarzeń, aby nie było wiele do powiedzenia, z wyjątkiem sytuacji, gdy znajdziemy historię, którą George [R.R. Martin] on jest zadowolony, a my jesteśmy zadowoleni, pójdziemy naprzód”.

Leave a Comment