Derek Jeter promuje SUV-a Jeep Grand Wagoneer

Derek Jeter wystąpi wraz z żoną, modelką i prezenterką telewizyjną Hannah Jeter w nowej kampanii Grand Wagoneer „Eyes Wide Open” w ramach długoterminowej współpracy.

Jeep

DETROIT – Legenda nowojorskich Yankees, Derek Jeter i jego żona Hannah Jeter, zgodzili się na wieloletnią umowę z Jeepem na promocję firmy. SUV Grand Wagoneer.

Hall of Famer oraz modelka i prezenterka telewizyjna Hannah Jeter wystąpią w nowej kampanii reklamowej luksusowego, pełnowymiarowego SUV-a. 60-sekundowa reklama przedstawiająca pojazd i parę została wyemitowana w piątek wieczorem podczas pierwszego meczu Major League Baseball World Series pomiędzy Houston Astros a Philadelphia Phillies.

Olivier Francois, dyrektor marketingu firmy Gwiezdny, który jest właścicielem Jeepa, powiedział, że Jeters zostali wybrani ze względu na ich rodzinę, sławę i związek z Michigan. Derek Jeter dorastał w stanie i to tam powstają duże SUV-y.

„Potrzebowaliśmy osobowości, która symbolizuje amerykański sukces” – powiedział Francois dziennikarzom podczas briefingu medialnego. „Są po prostu uosobieniem amerykańskiego snu.

Stellantis, który powstał z połączenia Fiata Chryslera i francuskiej Groupe PSA w styczniu 2021odmówił komentarza na temat kosztów partnerstwa i kampanii reklamowej.

Grand Wagoneer, który przy pełnym załadowaniu może wzrosnąć do 110 000 USD, to trzyrzędowy luksusowy SUV. Jest to ważny produkt, ponieważ kwintesencja amerykańskiej marki SUV-ów próbuje wejść na wyższy rynek.

Francois, który jest znany z kreatywnych reklam z celebrytamiporównał nową kampanię z reklamą Super Bowl 2011 z udziałem rapera z Detroit Eminema.

Podobnie jak w reklamie Eminema, reklama Jeters przecina malownicze miasta, pojazd i gwiazdy, a głos dramatycznie omawia odrodzenie, marzenia i sukces.

Kampania została nakręcona w Nowym Jorku, w tym w Greenwich Village, a także w północnej części stanu Nowy Jork. Powstał we współpracy z agencją Highdive w Chicago.

Leave a Comment