Denver Broncos vs Jacksonville Jaguars w Londynie, Anglia – Aktualizacje na żywo

Aktualizacja w grze

6:02 ET: Broncos i Jaguary zwolnić ich nieaktywny dzień gry. Nie ma prawdziwych niespodzianek dla Denver. Devin Ozigbo został awansowany z drużyny treningowej, ponieważ weteran Marlon Mack spędzi swój pierwszy mecz w kolorze pomarańczowym i niebieskim nieaktywnym, gdy zacznie nabierać tempa w playbooku.

7:46 ET: Russell Wilson miał trudny początek. Jego pierwsze dwa podania trafiły prosto do obrońcy, a drugie to przechwycenie. Trevor Lawrence i Jags zmienili to krótkie pole w podanie z 22 jardów do przyłożenia do Evana Engrama, który objął prowadzenie 7-0.

8:04 ET: The koniec pierwszego kwartału z Jaguarami prowadzącymi 7-0, ale grożącymi w czerwonej strefie. Obrona Denver zobowiązuje się do kosztownych rotacji, aby utrzymać ten napęd.

8:30 ET: Po zrezygnowaniu z rzutu z pola Russell Wilson i ofensywa Broncos ożyli. Wilson poszedł 6 na 6 na 55 jardów i przyłożenie, aby zmniejszyć przewagę Jaguarów do trzech punktów. Wielkim zagraniem było podanie z 25 jardów do Jerry’ego Jeudy’ego tuż przed tym, jak otrzymał podanie TD.

8:55 MT: Lloyd Cushenberry ma wątpliwości co do powrotu z kontuzją biodra. Skończył na ostatnim podjeździe Broncos w połowie.

8:57 ET: Denver miało szansę na kolejną bramkę w późnej połowie pierwszej połowy, ale Wilson kiepsko ustawił się na środku pola, by zabić ich szanse na remis. Jaguary prowadziły 10-7 na połowie.

Podgląd gry

The Denver Broncos oraz Jaguary z Jacksonville każdy z nich ma 2-5 i przegrywa serię czterech meczów. Jedna z tych dwóch drużyn będzie w tym sezonie wypuszczać trochę wody ze swoich tonących statków.

Pojawiły się pewne uzasadnione plotki, że jeśli główny trener Broncos, Nathaniel Hackett, nie poprowadzi zespołu do zwycięstwa w tym tygodniu, zostanie zwolniony. Plotka krąży po piętach nowego właściciela Grega Pennera, który oferuje niezbyt optymistyczne komentarze na temat pierwszych siedmiu gier Hacketta.

„Wspieram Nathaniela i naprawdę chcę, żeby odniósł sukces” – powiedział w piątek Penner. „Jest pierwszym głównym trenerem. Jest wiele nowych rzeczy do wdrożenia. On i ja rozmawiamy co tydzień i lubię rozmawiać z nim o grze. Jest niesamowicie namiętny. Ale wie, że nie osiągamy takiego poziomu, jakiego oczekujemy, ale mamy wobec niego duże oczekiwania w drugiej połowie.

Ta gra może być dla Hacketta lub może kupić kolejny tydzień, aby od razu zacząć działać. To z pewnością wygląda teraz na umowę z tygodnia na tydzień.

Rozgrywka zaplanowana jest na 7:30 ET w niedzielę 30 października 2022 r. na stadionie Wembley w Londynie w Wielkiej Brytanii. Możesz śledzić transmisja na żywo z gry przez ESPN+.

Moja przepowiednia

We współpracy z Bukmacher DraftKings, omawiam wszystkie moje wskazówki TallySight w tym roku. Nie mogę przestać przewidywać, że Broncos wygrywa co tydzień. W pewnym momencie moja passa się skończy i zakończy się w tym samym tygodniu, w którym kończy się passa Broncos. Zrobimy to w tym tygodniu, hm!