Dean McDermott, była Mary Jo Eustace ponownie spotyka się, gdy Tori spędza czas z dziećmi

Dean McDermott i jego była żona Mary Jo Eustace wydali razem nowe zdjęcia, gdy Tori Spelling spędzała czas z pięcioma dziećmi.

“Zjednoczony???” McDermott napisał: Post na Instagramie Wtorek. “#Ex&Uh-oh’s.”

55-letni gospodarz „Chopped Canada” stał z założonymi rękami i jedną z rąk szefa kuchni na ramieniu, gdy wchodził do mediów społecznościowych.

Była para, która pobrała się w latach 1993-2006, pasowała do siebie w całkowicie czarnych strojach.

Eustachy, 60, opublikował podobne zdjęcie z tej samej sesji i napisał: „Wracamy do siebie?❤️@imdeanmcdermott @torispelling #Ex’s&Uh-Ohs!”

Tego samego dnia Spelling świętowała „uroczo przerażające” przyjęcie urodzinowe jej i 11-letniej córki McDermotta za pośrednictwem Instagrama.

Dean McDermott, Mary Jo Eustace i syn Jack
Była para była małżeństwem do 2006 roku i ma razem syna, Jacka.
Toronto Star przez Getty Images

“To jest 11”, ałun “BH90210”, 55, dodał podpis do wideo Bash o tematyce Halloween.

Aktorka i McDermott są także rodzicami 15-letniego Liama, 14-letniej Stelli, 11-letniego Finna i 5-letniego Beau oraz Spellinga. poszedł z nimi na grządkę dyni Niedziela.

Dean McDermott, Mary Jo Eustace i syn Jack
Połączyli się na początku tego roku na rozdaniu dyplomów Jacka.
imdeanmcdermott/Instagram

Para wyszła za mąż w 2006 roku i na krótko rozstali się siedem lat później skandal oszustw ale w końcu spotkają się ponownie.

Absolwenci „Tori & Dean” ponownie wywołali plotki o zerwaniu w marcu 2021 r., Kiedy Spelling powiedział Jeffowi Lewisowi, że są spanie w oddzielnych pokojach.

Tori Spelling, Dean McDermott, Liam, Stella, Hattie, Finn i Beau
McDermott dzieli pięcioro dzieci z Spellingiem.
Obrazy Getty

Następny był ałun „Beverly Hills, 90210” i McDermott cętkowany bez obrączek kilkakrotnie, ale aktor trafił na pierwsze strony gazet, gdy uhonorował swoją żonę hołdem na Instagramie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Mało spotkałem się publicznie po raz pierwszy we wrześniu odbiór pizzy w Calabasas w Kalifornii.

Po zjeździe współprowadząca program Spelling „Messyness” Nicole „Snooki” Polizzi powiedziała Page Six, że Pisownia jest „naprawdę szczęśliwa” i „próbuje mieć jak najlepsze życie”.

„To wszystko, czego od niej chcemy”, powiedziała w zeszłym miesiącu 34-letnia gwiazda „Jersey Shore: Family Vacation”. „Chcemy tylko, żeby Tori była szczęśliwa, a Tori była Tori.

Jeśli chodzi o McDermott i Eustace, byli wcześniej spotkali się w maju, kiedy ich 24-letni syn Jack, ukończyła Uniwersytet Stanowy w San Francisco.

„Jestem bardzo wdzięczny za udział w tej uroczystości i podróży z @jackmonty i @maryjoeustace” McDermott napisał przez Instagram w czasie, kiedy. “Tak dumny z tego młodego człowieka!”

Leave a Comment