Dave Chappelle popiera powrót Willa Smitha, mimo że go spoliczkował za Oscara

Dave Chappelle poparł powrót Willa Smitha po jego spoliczkowaniu Oscara – niecałe dwa miesiące po tym, jak nazwał go „tak samo brzydkim jak reszta z nas” po incydencie.

Komik, lat 49, dumnie pozował z 54-letnim aktorem, który zdobył Oscara, podczas poniedziałkowego pokazu swojego nadchodzącego filmu Emancypacja – mimo że uderzył go za uderzenie 57-letniego Chrisa Rocka podczas ceremonii w 2021 roku.

Chappelle i Smith dołączyli do ka zakochany Rihanna oraz A$AP Rocky, gwiazda filmowa Tyler Perry i inni pozowali dla zabawy.

Smith chce ożywić swoją karierę, powracając ze swoim pierwszym dużym projektem od czasu szokującego widzów Oscara w tym roku, kiedy uderzył The Rocka na scenie po tym, jak zrobił nierozważny dowcip o swojej żonie, Jadie Pinkett Smith.

Wszystko jest wybaczone? Dave Chappelle (w środku) poparł powrót Willa Smitha na rozdanie Oscarów – niecałe dwa miesiące po tym, jak po tym incydencie nazwał go „tak samo brzydkim jak reszta z nas”.

We wrześniu Rock i Chappelle naśmiewali się z policzków Smitha podczas pierwszego wieczoru ich brytyjskiej trasy.

Dave powiedział: „Will był idealną osobą przez 30 lat, zdarł swoją maskę i pokazał nam, że jest tak samo brzydki jak reszta z nas.

– Bez względu na konsekwencje… mam nadzieję, że nie założy z powrotem maski i nie pozwoli oddychać swojej prawdziwej twarzy. Widzę siebie w obu mężczyznach.

Chris powiedział wcześniej: „Moja matka uderzyła mnie dla żartu, najmilszego żartu, jaki kiedykolwiek opowiedziałem”.

Moment szoku: Smith chce ożywić swoją karierę, gdy wraca ze swoim pierwszym dużym projektem od szokujących widzów Oscarów w tym roku, kiedy uderzył The Rock na scenie

Moment szoku: Smith chce ożywić swoją karierę, gdy wraca ze swoim pierwszym dużym projektem od szokujących widzów Oscarów w tym roku, kiedy uderzył The Rock na scenie

Znowu przyjaciele: 49-letni komik dumnie pozował z 54-letnim aktorem nagrodzonym Oscarem podczas poniedziałkowego pokazu swojego nadchodzącego filmu Emancypacja – pomimo uderzenia go za uderzenie 57-letniego Chrisa Rocka podczas ceremonii w 2021 roku.

Znowu przyjaciele: 49-letni komik dumnie pozował z 54-letnim aktorem nagrodzonym Oscarem podczas poniedziałkowego pokazu swojego nadchodzącego filmu Emancypacja – pomimo uderzenia go za uderzenie 57-letniego Chrisa Rocka podczas ceremonii w 2021 roku.

Uderzenie Smitha na scenie przez gwiazdę Dnia Niepodległości wywołało wstrząsy na całym świecie, a gwiazda później powiedziała, że ​​był oburzony żartem Rocka o braku włosów swojej żony, które zgoliła, aby zakryć utratę włosów, której doświadczała.

Pomimo kontrowersji wokół Oscarów, Smith wciąż zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za rolę ojca Wenus i Sereny Williams w Królu Ryszardzie.

Czarny filmowiec Kenya Barris dołączył do uroczystości wraz z producentem muzycznym Coreyem Smythem i długoletnią dziewczyną Willa, Fawn Boardley, która pełniła również funkcję dyrektora stylu dla niego i jego 51-letniej żony Jady Pinkett Smith, która się nie pojawiła. do udziału w pokazie.

Film wydawał się wywołać głębokie rozmowy w grupie, takie jak zdjęcie po wykonaniu Chappelle’a stojącego plecami do ekranu i rozmawiającego z innymi członkami publiczności.

Najnowszy film Smitha to historyczny thriller w reżyserii Antoine’a Fuqua, w którym aktor Fresh Prince’a gra zniewolonego mężczyznę imieniem Peter, który ucieka z plantacji w Luizjanie i stawia czoła zdradzieckiemu terytorium oraz łowcom niewolników, aby dostać się na północ, na terytorium Unii, gdzie jest. w stanie zaangażować się w walkę z Konfederacją.

Film został zainspirowany życiem byłego niewolnika uwiecznionego na makabrycznych fotografiach jego pleców, które były pokryte błoną bliznowatą po wielokrotnym chłostaniu.

O Boże: We wrześniu Rock i Chappelle naśmiewali się z policzków Smitha podczas pierwszego wieczoru ich brytyjskiej trasy.  Dave powiedział: „Will robił wrażenie idealnej osoby przez 30 lat i zdarł swoją maskę i pokazał nam, że jest tak samo brzydki jak reszta z nas”

O Boże: We wrześniu Rock i Chappelle naśmiewali się z policzków Smitha podczas pierwszego wieczoru ich brytyjskiej trasy. Dave powiedział: „Will robił wrażenie idealnej osoby przez 30 lat i zdarł swoją maskę i pokazał nam, że jest tak samo brzydki jak reszta z nas”

Szczery: Żona Smitha, Jada Pinkett Smith, niedawno ujawniła, że ​​cierpi na łysienie i ogoliła głowę.  Rock żartował podczas swojego gościnnego występu, że wygląda jak „GI Jane”

Szczery: Żona Smitha, Jada Pinkett Smith, niedawno ujawniła, że ​​cierpi na łysienie i ogoliła głowę. Rock żartował podczas swojego gościnnego występu, że wygląda jak „GI Jane”

Historia: Najnowszy film Smitha to historyczny thriller w reżyserii Antoine'a Fuqua, w którym aktor Fresh Prince gra zniewolonego mężczyznę imieniem Peter, który ucieka z plantacji w Luizjanie.

Historia: Najnowszy film Smitha to historyczny thriller w reżyserii Antoine’a Fuqua, w którym aktor Fresh Prince gra zniewolonego mężczyznę o imieniu Peter, który ucieka z plantacji w Luizjanie.

Po szokującym klapsie Różnorodność pierwotnie poinformował, że Apple planuje odłożyć film do 2023 roku, aby stłumić kontrowersje.

Jednak teraz jest ona przygotowana do premiery kinowej 2 grudnia, a następnie będzie transmitowana na Apple TV+ 9 grudnia.

Serwis streamingowy mógł nadal zrezygnować z planów przeboju sezonu nagród, ponieważ film może stracić potencjalne zyski z powodu krótkiego okresu kinowego.

Wyścig o wolność: odważny na zdradzieckie terytorium i łowców niewolników, aby dostać się na północ na terytorium Unii, aby dołączyć do walki z Konfederacją

Wyścig o wolność: odważny na zdradzieckie terytorium i łowców niewolników, aby dostać się na północ na terytorium Unii, aby dołączyć do walki z Konfederacją

Leave a Comment