Data premiery drugiego sezonu „House of the Dragon” nie będzie w 2023 roku

Dom SmokaDaemon będzie miał czas na przejrzenie Wielkiego Śpiewnika Valyriańskiego (a nawet kilku) z Vermithorem, ponieważ dramat fantasy nie wróci w 2023 roku, mówi jeden z dyrektorów HBO.

Chief Content Officer HBO i HBO Max Casey Bloys mówi popularne Gra o tron seria prequel prawdopodobnie powróci w sezonie 2 „jakoś w ’24”, mówi Sęp„Właśnie zaczynamy układać plan i tak jak ostatnim razem jest tyle niewiadomych. Nie chcę być nieśmiały czy skryty, ale nie chcesz powiedzieć, że tego dnia będzie to zrobione, a potem musisz to przenieść.

Jednak w jednym punkcie Bloys wydaje się dość stanowczy: „Nie oczekuj tego w 2023 roku”.

Dom SmokaPierwszy rok zakończył się w niedzielę odcinkiem, który [Spoiler alert!] odkrył, że Rhaenyra urodziła martwą córkę, została koronowana na królową i dowiedział się, że jej środkowy syn, Lucerys, został zabity przez Aemonda Targaryena i jego smoka. (Czytać pełne podsumowaniesłyszeć Jak Emma D’Arcy stawiła czoła ogromnym stratom Czarnej Króloweja potem czytaj dalej Uwagi Steve’a Toussainta na temat wielkiego powrotu Corlys.)

Po wspólnym showrunnerze Ryan Condal powiedział, że serial już się nie pominie w historii Westeros czy przekształcenie głównych bohaterów. „Powiem, jako nagrodę dla naszej wspaniałej publiczności za podążanie za nami przez wszystkie skoki i recasty, Gotowe” powiedział producent wykonawczy. „Stamtąd opowiadamy historię w czasie rzeczywistym”.

Liczyłeś na to Dom Smoka czy mógłby jakoś wrócić pod koniec 2023 roku? Napisz swoje przemyślenia w komentarzach!

Leave a Comment