Darmowe gry PlayStation Plus na listopad 2022 wyciekły wcześnie

Kolejna linia PS Plus Essentials po raz kolejny wyciekła przedwcześnie. Zgodnie z postem na UmowyListopadowa oferta darmowych gier PlayStation Plus obejmuje Nioh 2, Lego Harry Potter Collection i Heavenly Bodies. Trio bonusów powinno być dostępne od 1 listopada. Jak zwykle wszyscy subskrybenci PS Plus, niezależnie od poziomu, będą mogli otrzymać darmowe gry PS Plus Essentials na listopad. Upewnij się, że utknąłeś Październikowy skład przed rozpoczęciem nowej partii gier.

Choć warto zauważyć, że nie zostało to jeszcze potwierdzone, przecieki Dealabs PS Plus nigdy nie były złe. Nioh 2 to zabijająca yokai gra akcji od Team Ninja, która łączy precyzję walki mieczem Ninja Gaiden z mechaniką Dark Souls. Jeśli lubisz takie rzeczy, to jest jedna z nich najlepsze dusze-lajki wokół i jest zdecydowanie warte obejrzenia. Zarówno wersje PS5, jak i PS4 Nioh 2 będą bezpłatne.

The Kolekcja Harry Potter Lego nie jest najnowszą grą Lego, ponieważ została wydana w 2016 roku, ale jest uważana za jedną z najlepszych zarówno przez recenzentów, jak i fanów. Ta kolekcja łączy Lata 1-4 oraz Lata 5-7 w jednej grze. Jeśli już przebiłeś się przez ostatnią Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerto dobry następny krok.

Gra logiczna oparta na fizyce Ciała niebieskie uzupełnia listopadowy wybór gier. Pozwala graczom eksplorować środowiska o zerowej grawitacji, rozwiązywać zagadki i zbierać kosmiczne gadżety. Wersje Heavenly Bodies na PS5 i PS4 będą dostępne do przejęcia.

Darmowe gry PlayStation Plus na listopad 2022 (przeciek)

Dostępne od 1 listopada do 6 grudnia

  • Nioh 2 (PS5/PS4)
  • Ciała niebieskie (PS5/PS4)
  • Kolekcja Lego Harry’ego Pottera (PS4)

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś na naszej stronie.

Leave a Comment