Damon Lindelof i Sharmeen Obaid-Chinoy tworzą nowy film — The Hollywood Reporter

Nowy Gwiezdne Wojny Film jest w trakcie prac, ze scenariuszem płodnego pisarza Damona Lindelofa i reżysera Sharmeen Obaid-Chinoy, potwierdzają źródła Hollywoodzki reporter.

Udział Lindelof w Gwiezdne Wojny to było dawno powiedziane, s Pani Marvel Zaangażowanie dyrektora Obaida-Chinoya w nowy rozwój zostało po raz pierwszy ogłoszone w niedzielny wieczór Termin ostateczny. Przedstawiciele Lucasfilm i Obaid-Chinoy były niedostępne dla komentarza. Nie wiadomo, z kim Lindelof pracuje nad scenariuszem.

Lindelof wkroczył jako współtwórca Zaginiony i jest znaczącą siłą w świecie telewizji z takimi napisami jak Resztki oraz Strażnicy. Dużo napisał w świecie funkcji Star Trek filmy jak i Universal Polowanie.

Obaid-Chinoy jest już w grupie Disneya jako sternik Marvela i Disney+ Pani Marvel. Przed wejściem do MCU występowała jako dokumentalista i została pierwszym urodzonym w Pakistanie filmowcem, który zdobył Oscara. Jest za 2015 r. Dziewczyna w rzece: cena przebaczenia i 2012 Zachowywanie twarzy. Jest również zaangażowana w reżyserię projektu Paramount Will Smith Blask.

Przyszłość dużego ekranu Gwiezdne Wojny pracuje od kilku lat, a Lucasfilm opracowuje kilka ujęć – w tym film Patty Jenkins Eskadra Łotrów który miał zostać otwarty w grudniu 2022 roku, ale jest teraz na tylnym palniku. Inne projekty obejmują film, który ma być wyprodukowany i napisany przez szefa Marvel Studios, Kevina Feige Lokijest Michael Waldron, podczas gdy Thor: Miłość i grzmot filmowiec Taika Waititi film został oficjalnie ogłoszony jako reżyser projektu w maju 2020 roku z 1917 scenarzysta Krysty Wilson-Cairns. Waititi ma za sobą historię Gwiezdne Wojnybezpośrednio dalej Mandalorianin i głos droida IG-11.

Disney nie ma tytułu Gwiezdne Wojny funkcjonuje od grudnia 2025 i grudnia 2027.

Kiedy Disney kupił Lucasfilm w 2012 roku, wyznaczył kurs na jego wydanie Gwiezdne Wojny co roku pojawiać się w kinach. Był to znaczny wzrost dla serii, która wydała tylko sześć filmów w latach 1977-2005. Po problematycznych Solo: Gwiezdne wojny – historie w 2018 roku nie osiągnęła lepszych wyników i została pierwszą Gwiezdne Wojny film stracić pieniądze, a następnie CEO Disneya Bob Iger przyznał to było „trochę za dużo, za szybko”. Lucasfilm następnie zmienił strategię teatralną Powstanie Skywalkera (2019) i skupił się na hitach streamingowych, takich jak Mandalorianin dla Disney+.

Lucasfilm robi ostatnio dużo szumu Gwiezdne Wojny seria Andora streaming na Disney+ i wiele innych w drodze, w tym nie tylko Mandalorianin z udziałem Rosario Dawson Ahsoka.

Obaid-Chinoy jest reprezentowany przez CAA i Fox Rothschild.

Leave a Comment