Czas letni 2022: kiedy to jest? Kiedy zmienić zegar?

Już prawie czas cofnąć zegary.

Kiedy kończy się czas letni w 2022 roku?

Koniec czas letni zbliżający się. Czas letni przypada w niedzielę, 6 listopada o godzinie 2 w nocy, według almanach.com.

„Powrót do standardowego czasu oznacza, że ​​słońce wzejdzie trochę wcześniej i zrobi się ciemno, zanim większość ludzi wyjdzie z pracy na cały dzień” Wiadomości z pustyni wcześniej zgłoszony.


Jak Utah postrzega czas letni?

Niedawny sondaż Deseret News/Hinckley Institute of Politics wykazał, że „mniej niż jedna czwarta Utahns popiera obecny system zmiany zegarów o godzinę każdej wiosny i jesieni, a 71% respondentów twierdzi, że popiera przyjęcie stałego czasu przez cały rok ”, Wiadomości z pustyni zgłoszone na początku tego roku.

W ankiecie 41% respondentów stwierdziło, że woli całoroczny czas letni, a 30% woli całoroczny czas standardowy.

Prawodawcy stanu Utah naciskają na koniec z czasem letnim. W 2020 r. ówczesny gubernator. Gary Herbert podpisuje ustawę wprowadzającą czas letni na stałe w Utah – ale tylko za zgodą Kongresu i jeśli podobne przepisy istnieją w co najmniej czterech innych zachodnich stanach, Wiadomości z pustyni zgłoszone.

W zeszłym roku republikanin Chris Stewart wprowadzono przepisy umożliwiające stanom utrwalenie czasu letniego.


Czy w USA czas letni zostanie wprowadzony na stałe?

Na początku tego roku Senat Stanów Zjednoczonych jednogłośnie uchwalił ustawę Sunshine Protection Act, która na stałe wprowadziła czas letni. Wiadomości z pustyni zgłoszone.

„Wszyscy przeszliśmy przez półroczny rytuał przestawiania zegarów tam iz powrotem oraz związane z tym zakłócenia. I po chwili trzeba się zastanowić, dlaczego nadal to robimy” – powiedział w marcu tego roku senator Marco Rubio, R-Fla., sponsor ustawy. Wiadomości z pustyni.

„Jeśli możemy to zrobić, nie musimy już robić tej głupiej rzeczy” – kontynuował Rubio. „Dlaczego powinniśmy zachować to w naszych prawach i utrzymywać je tak długo, jest poza mną”.

Ustawa od tego czasu „uderzyła w ceglaną ścianę w domu”, Wzgórze zgłoszone.

„Głównymi przeszkodami zmniejszającymi szanse na uchwalenie prawodawstwa są fundamentalne spory dotyczące jego języka i ogólna zgoda, że ​​inne kwestie mają pierwszeństwo, ponieważ Izba zmaga się z wysoką inflacją, masakrami z użyciem broni i odpieraniem zagrożeń prawnych w kwestiach takich jak aborcja i równość małżeństw. ,” według Wzgórze,

Leave a Comment