„Czarny Adam” prowadzi sprzedaż biletów na Halloween z prawie 27,7 milionami dolarów — The Hollywood Reporter

DC i Warner Bros.” Czarny Adam nie miałem problemu z przetrwaniem weekendu Halloween Kasachociaż obraz superbohatera spadł bardziej niż oczekiwano z powodu małej konkurencji.

Film zarobił około 27,7 miliona dolarów w 4402 kinach w drugiej edycji. To 59-procentowy spadek, jeden z największych spadków dla filmu z jego udziałem Dwayne Johnson w rolach głównych (z wyjątkiem serii Fast & Furious). Mimo to, w sobotę film oscylował wokół 100 milionów dolarów w krajowym kasie i przewiduje się, że zakończy niedzielę z krajową cumą w wysokości 111,1 miliona dolarów i prawie 200 milionami dolarów na całym świecie.

Wśród stosunkowo ostatnich filmów Johnsona, Rejs po dżungli spadł o 55 procent w drugi weekend. To samo dla Jumanji: następny poziom. Szybki i wściekły spinoff Hobbs i Shaw spadła o prawie 58 proc. Jeśli chodzi o filmy o superbohaterach, często zdarza się, że tytuł studia spada o 60 procent lub więcej, chociaż ogólnie rzecz biorąc, te filmy otwierały się na 100 milionów dolarów lub więcej (Czarny Adam zadebiutował do 67 milionów dolarów).

Uniwersalna komedia romantyczna Bilet do raju również dobrze wypadł w drugi weekend, spadając tylko o 39 procent do 10 milionów dolarów z 3 692 kin, co daje w sumie 33,7 milionów dolarów w ciągu 10 dni i 119,4 milionów dolarów na całym świecie. The Julia Roberts oraz George Clooney film jest niezbędną wygraną dorosłych, a także komedii romantycznych.

Główne hollywoodzkie studia generalnie unikają otwierania dużych zdjęć z wydarzeń w weekend Halloween (właściwe święto przypada w poniedziałek w tym roku), z wyjątkiem horroru.

Nowy horror Lionsgate Poluj na diabła otworzył się na trzecim miejscu z dobrymi 7 milionami dolarów z 2980 kin. Film spotkał się z dużą konkurencją między sobą Uśmiechktóry pozostał dominujący przez piąty weekend, oraz Halloween się skończyło.

Uśmiech, z Paramount, uplasował się na 4. miejscu z 5,1 miliona dolarów z 3221 lokalizacji, przekraczając granicę 92 milionów dolarów w kraju. Universal, Blumhouse i Miramax Halloween się skończyło następnie z 3,8 milionami dolarów z 3419 stron w trzeci weekend, co dało 60,3 miliona dolarów w kraju (zdjęcie dostępne również w Peacock).

Halloween czy nie Halloween, w specjalnym kasie było mnóstwo akcji, gdy sezon rozdania nagród był gorący.

MGM i UAR Aż do, który rozszerzył się w całym kraju do 2058 kin, zajął szóste lub siódme miejsce z 2,8 miliona dolarów za krajową sumę 3,6 miliona dolarów. Doceniony przez krytyków film otrzymał od widzów upragnioną ocenę A+ CinemaScore, a szczególnie dobrze wypadł na południowym wschodzie, północnym wschodzie i środkowym zachodzie.

funkcja skupienia Magazyn również znacznie się rozwinął, przynosząc dochód 1 miliona dolarów z 1087 kin do niedzieli, co daje łącznie 2,5 miliona dolarów w kraju.

James Gray Czas Armagedonu i dramat aborcyjny Zadzwoń do Jane jednak obaj walczyli w swoich otwarciach.

Również z Focus film Graya pojawia się w sześciu kinach w Nowym Jorku i Los Angeles. Jego przewidywana średnia miejsca na otwarciu wynosiła 12 000 $.

Postanowiliśmy wprowadzić atrakcje drogowe Zadzwoń do Jane w 1070 kinach. Historyczny dramat rozgrywający się w latach 60., kiedy aborcja nie była jeszcze legalna, zarobił w weekend 204.755 dolarów. Szef pobocza Howard Cohen powiedział, że dystrybutor był dumny z premiery filmu w tak kluczowym momencie po decyzji Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych o unieważnieniu sprawy Roe v. Przebrnąć.

Więcej w przyszłości.

Leave a Comment