Corden ponownie zaprzecza krzyczeniu na kelnera Balthazara, mówi, że właściciela „nawet tam nie było” podczas incydentu

James Corden powiedział, że czuł nieufność w odpowiedzi na dramat z właścicielem restauracji Keithem McNallym, dodając, że McNally „nawet tam nie było”, kiedy Corden był rzekomo niegrzeczny wobec personelu.

Komiks Late Late Show przyznał wcześniej, że był „niegrzeczny” wobec kelnerów, dodając, że historia zaproponowana przez McNally – który twierdził, że Corden „krzyczał jak szalony” – nie była dokładna.

W strumień wiadomości tekstowychCorden powiedział, że incydent i jego reakcja były „najbardziej surrealistycznym momentem”, dodając, że McNally nie był obecny, gdy jego żona Julia otrzymała zły rozkaz.

„To znaczy, to takie dziwne” – pisze.

„Nigdy nie krzyczałem, nie krzyczałem, nie przeklinałem, nie używałem obraźliwego języka na nikogo… jak to jest zdalnie? I czy będzie dobrze?

– A teraz to fakt i to wszystko. Kiedy osoby, która opublikowała historię, nawet tam nie było. To jest takie dziwne.”

Dodał: „Nigdy nie mówiłem tyle o jajkach”.

James Corden kontynuował swój konflikt z właścicielem Balthazara Keithem McNally, dodając, że restaurator „nawet tam nie był”, kiedy rzekomo był niegrzeczny wobec serwera.

McNally (na zdjęciu), wcześniej cofnął zakaz korzystania z Cordena w nowojorskiej restauracji

McNally (na zdjęciu), wcześniej cofnął zakaz korzystania z Cordena w nowojorskiej restauracji

Corden podobno krzyknął na kelnera po tym, jak jego żona dostała złe zamówienie

Corden podobno krzyknął na kelnera po tym, jak jego żona dostała złe zamówienie

Oprócz odpowiedzi na ostatni dramat McNally-Balthazar, Corden dodał, że sam już nie „negocjuje”.

– Po prostu tego nie zrobię – powiedział. „Nie googluję się, nie czytam nic o sobie”.

Corden powiedział, że czytał historie o sobie, ale przestał, ponieważ „wiele z nich pochodziło od wielkich dziennikarzy gazetowych… był dość cholernie okrutny”.

Okazując niechęć do recenzji online, Corden przeczytał recenzję swojego występu w serialu „The Wrong Mans”, który napisał wspólnie z Mattem Bayntonem.

„Są tacy – w tym ja – którzy uważają, że James Corden byłby znacznie lepszy, gdyby został zmiażdżony w bardziej kompaktową wersję Jamesa Cordena w kształcie sześcianu”, wspomina Corden, sugerując, że recenzja była „surowa”.

„Wiem, że rzeczy, które zrobiłem, nie są dobre – ale było dobrze” – powiedział. „I pamiętam, jak pomyślałem, dlaczego nikt nie mówi: „Czy to naprawdę okropne opisywać czyjąś arbitralną śmierć?”.

„A to było w The Guardian. Cholerny strażnik!

Jego żona, Julia, zamówiła omlet z żółtkiem - którego nie ma w menu - z powodu alergii na białka jaj

Jego żona, Julia, zamówiła omlet z żółtkiem – którego nie ma w menu – z powodu alergii na białka jaj

Korden:

Corden: „Dlatego zamówiliśmy omlet z żółtkiem”. Jej rzeczywiste słowa brzmiały: „Ale nie martw się, jeśli nie możesz tego zrobić”

W odpowiedzi na jego zgłoszony wybuch Balthazara, Corden powiedział, że o 5:47 rano zaparkowała samochód przed jego domem, aby zrobić mu zdjęcie.

„Ludzie ciągle mi mówią, że to jest świat, w którym żyjemy i nie wiem, czy to prawda” – powiedział.

„Myślę, że to świat, który aktywnie tworzymy, angażujemy się i wspieramy. To jest straszne. Naprawdę straszne.”

Opowiadając swoją wersję wydarzeń w restauracji, Corden powiedział, że on i jego żona odesłali zamówienie, ponieważ „Jules jest uczulony na białko jaja”.

– Dlatego zamówiliśmy omlet z żółtkiem – powiedział. Jej rzeczywiste słowa brzmiały: „Ale nie martw się, jeśli nie możesz tego zrobić”.

W menu słynnej nowojorskiej restauracji są tylko dwa omlety; omlet ziołowy za 25 USD i omlet z białek jaj za 27 USD. Do obu dołączona jest strona domowych frytek lub sałatki.

Serwery wyjaśniły DailyMail.com, że Corden prosił o coś, co nie było oferowane i był zdenerwowany, gdy nie spełniało jego standardów.

„Chciał omleta, który zawierał tylko żółtka. Nie omlet z białek, tylko żółtka.

„Dlaczego miałbyś w ogóle zawracać sobie głowę zamawianiem omletu, jeśli jesteś uczulony na jajka?” on zapytał.

W niedzielnym menu brunchowym Balthazara jest wiele opcji bez jajek.

Pracownicy Balthazara sugerowali, że alergia na jajka nie była prawdziwą przyczyną wybuchu Cordena i że w przeszłości był wobec nich obraźliwy.

„Cały czas mamy do czynienia z takim zachowaniem ludzi.

“Ale on… był bardzo, bardzo niegrzeczny”, powiedział George, jeden z barmanów.

Serwery wyjaśniły DailyMail.com, że Corden poprosił o coś, co nie było oferowane i był zdenerwowany, gdy nie spełniało jego standardów.

Serwery wyjaśniły DailyMail.com, że Corden poprosił o coś, co nie było oferowane i był zdenerwowany, gdy nie spełniało jego standardów.

W rozmowie z New York Times dzień po tym, jak McNally opublikował swoje zarzuty przeciwko Cordenowi na Instagramie, powiedział, że temat jest „w trakcie” dyskusji.

„Po prostu myślę, że jest pod nami wszystkimi. Jest pod tobą. Z pewnością jest pod twoją publikacją – powiedział reporterowi.

Przeprosił za to, że był „oślizgły” w swoim programie zeszłej nocy.

„Ponieważ nie krzyczałem ani nie krzyczałem, nie wstałem z miejsca, nie wyzywałem nikogo, nie używałem obraźliwych określeń, po prostu chodziłem dookoła myśląc, że nie zrobiłem nic złego.

‘Ale mam. Zrobiłem niegrzeczny komentarz”, powiedział, dodając, że „szanuje i szanuje” każdego w branży usługowej.

Obecny kontrakt Cordena z Viacom CBS na jego Late Late Show wygasa w przyszłym roku.

On i jego żona sprzedają swój dom w Brentwood za 9,7 miliona dolarów i planują powrót do Wielkiej Brytanii w przyszłym roku.

Leave a Comment