CM Punk spodziewa się pozwać Tony’ego Khana po AEW All Out Brawl

Scrum medialny AEW All Out zakończył się kompletną i kompletną katastrofą po tym, jak CM Punk ruszył zjadliwa tyrada w Colt Cabana, Hangman Page i The Young Bucks, werbalnie zniszczyć wszystkich. Oczekuje się, że Punk pozwie Tony’ego Khana.

CM Punk brał udział w bójce za kulisami, w której walczył z The Young Bucks i Kenny Omega. Jak wcześniej informowaliśmy, AEW zawiesił wszystkich zaangażowanych w bójkę.

Podczas gdy on kontynuuje rozmowę SmackTalk, weteran pro wrestlingu Dutch Mantell opowiedział o dramacie za kulisami po incydencie. Mantell stwierdził, że wierzy, że Punk pozwie Tony’ego Khana.

„Oto CM Punk, był w biznesie zapaśniczym… jest trochę, i tak ma tę małą ciemną stronę. Szuka krawędzi, szuka zbocza, a teraz widzi Tony’ego Khana, miliard dolarów, jest wart ponad miliard dolarów…. I dobrze myśli, że to wykupienie kontraktu może nie wystarczyć.

Myślę, że i tak skończy w sądzie. Nadal w to wierzę, mogą mówić, co chcą. I może powiedzieć wszystko, co tam weszło i może twierdzić, że to i tamto. AEW tego nie chce. Nie chcą wciągać tego w proces sądowy.

CM Punk też nie słyszał AEW z bójki za kulisami. Nie wiadomo, kiedy CM Punk powróci do telewizji AEW, ale wielu w AEW wierzy, że może odejść z firmy.

Myślisz, że Punk pozwie Tony’ego Khana? Dźwięk w komentarzach!

Leave a Comment