Ciało zaginionej Indonezyjki zostało odkryte w nienaruszonym stanie wewnątrz pytona o wysokości 22 stóp

Władze Indonezji poinformowały, że mieszkańcy wioski znaleźli ciało zaginionej indonezyjskiej babci w żołądku pytona, którego zabili w weekend.

Jahrah, która ma tylko imię, jak to jest w zwyczaju w Indonezji, poszedł zbierać gumy w niedzielny poranek w lesie w prowincji Jambi na wyspie Sumatra w Indonezji. Jej mąż zaczął się martwić, gdy tej nocy nie wróciła do domu, co skłoniło go do zaalarmowania innych mieszkańców wioski i zgłoszenia jej zaginięcia.

Tej nocy zorganizowano imprezę poszukiwawczą, aby znaleźć 54-letnią babcię, ale znaleziono tylko jej sandały, szalik i kurtkę oraz narzędzia, których używała wówczas do zbierania gumy.

Grupy poszukiwawcze nie odniosły sukcesu dopiero dzień później, w poniedziałek, kiedy odkryli w lesie pytona o długości 22 stóp (6,7 metra) z wybrzuszonym brzuchem. Wideo udostępnione online pokazuje wieśniaków zabijających węża włócznią i bijących go w głowę.

Więcej od NextShark: Społeczności czarnoskóre i chińskie w SF spotykają się, aby przypomnieć sobie morderstwo Vincenta Chin

Mieszkańcy wioski schwytali węża i pocięli jego ciało. Ku swemu przerażeniu, znaleźli niestrawione szczątki Jarah w żołądku pytona.

Jej rodzina zgłosiła następnie jej zaginięcie lokalnym władzom i od tego czasu poszukiwania trwają do dziś” – powiedział szef lokalnej wioski Anto. powiedział. „Wąż został zabity przez okolicznych mieszkańców, którzy następnie rozcięli mu żołądek. Wszyscy byli w szoku. Okazuje się, że kobieta, której szukaliśmy, była w żołądku węża.

Więcej od NextShark: CEO wytwórni K-pop oskarżony o słowne i fizyczne znęcanie się nad członkami boysbandu Omega X

Betara Jambi AKP Komendant Policji S Harefa również podzielił się podobnymi szczegółami podczas rozmowy z lokalnymi mediami we wtorek, CNN Indonezja zgłoszone.

Ciało ofiary nie zostało zniszczone, gdy znaleźliśmy je wewnątrz węża, co oznacza, że ​​dopiero niedawno zostało połknięte w całości” – powiedziała policja o pytonie znalezionym w pobliżu wioski Betara w prowincji Jambi.

Chociaż nie było jasne, w jaki sposób została zabita Jahrah, Anto spekulował, że mogła zostać złapana za paszczę pytona i powoli zakrztusiona na śmierć, zanim połknęła ją w całości.

Więcej od NextShark: Nakazy aresztowania wydane dla dwóch nowojorskich mężczyzn podejrzanych o włamanie do azjatyckich domów w Newton

Podczas gdy pytony zwykle jedzą szczury i inne zwierzęta, gady często zmieniają dietę w miarę wzrostu, według Mary-Ruth Low, byłej działaczki na rzecz ochrony przyrody i badacza w Mandai Wildlife Group.

Rozmawiać z BBCLow wyjaśnił, że „kiedy osiągną pewien rozmiar, to prawie tak, jakby nie zawracały sobie głowy szczurami, ponieważ kalorie nie są tego warte”.

Zasadniczo mogą być tak duże, jak ich ofiara – dodał Low.

Więcej od NextShark: Tô Văn Lai, twórca „Paryża nocą”, zmarł w wieku 85

Działacz na rzecz ochrony węży, Nathan Rusli, dyrektor Fundacji Herpetofauny w Indonezji, podejrzewa, że ​​typem pytona, który zabił Jahrę, był pyton siatkowy, jedyny gatunek gada żyjący w prowincji Jambi, który jest wystarczająco duży, by połknąć człowieka.

Są dusicielami, więc owijają wokół ciebie swoje ciało. Obejmą cię po śmierci. Robisz wdech, a twoje ciało się kurczy, zaciska się i nie możesz wydychać” – powiedział Rusli The Washington Post. „Górna i dolna szczęka węża jest połączona więzadłami, jest dość elastyczna. Potrafią połknąć zdobycz większą niż rozmiar ich głów.”

Leave a Comment