Christine mówi, że Kody „nawet nie zna” swoich dzieci

  • Christine Brown powiedziała w „Sister Wives”, że jej były Kody „nawet nie zna” swoich dzieci.
  • Powiedziała, że ​​kiedyś zakochała się w jego „cudownej” stronie, o której była „smutna”, o której jej dzieci nie wiedziały.
  • „Słuchaj, mam 18 dzieci, jestem chudy” – powiedział Kody, zastanawiając się nad swoimi związkami.

Ysabel Brown wyjechała w niedzielę na studia do Karoliny Północnej odcinek „Siostry żony”, kamień milowy skłonił jej matkę Christine do zastanowienia się nad związkami Kody (lub ich brakiem) z ich dziećmi.

„Najtrudniejszą częścią mojego życia jest to, że moje dzieci nie mają świetnych relacji ze swoim tatą – on nawet ich nie zna” – powiedziała Christine w osobnym wywiadzie w odcinku, który był przeplatany scenami, w których Kody pomagał. . Christine, Ysabel i Truely Brown kończą pakowanie samochodu na wycieczkę do Północnej Karoliny. Kody nie dołączył do swojej byłej i ich dwóch córek w podróży.

Christine była trzecią z czterech żon Kody’ego w poligamicznej rodzinie, dopóki nie rozstali się w 2021 roku, po ponad 25 lat „duchowego” małżeństwa. Mają sześcioro dzieci: Aspyn, 27 lat, Mykelti, 26 lat, Paedon, 24 lata, Gwendlyn, 21 lat, Ysabel, 19 lat i Truely, 12 lat.

Ysabel i Kody Brown.

Ysabel i Kody Brown.

TLC; TLC„Sister Wives” od kilku sezonów bada napięte relacje Kody z Ysabel. Napięcie między nimi zostało po raz pierwszy pokazane w sezonie 16, którego akcja toczy się w 2020 roku, kiedy Kody postanowił nie towarzyszyć Christine do biura Ysabel w celu naprawienia jej skoliozaco musiało się wydarzyć na wschodnim wybrzeżu ze względu na obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa związane z podróżowaniem po środku pandemia COVID-19.

Christine powiedziała Ludzie w sierpniu, że decyzja Kody, aby nie być z Ysabel na tak dużym wydarzeniu, była słuszna “budzik” uświadomiło jej to, że musi opuścić Kody i żyć jednym życiem.

Ysabel zakwestionował priorytety ojca w poprzednich odcinkach “Sister Wives”, ale w niedzielnym odcinku wydawał się akceptować, że nie przyjedzie w podróż, aby pomóc jej w osiedleniu się w Północnej Karolinie.

„Mój tata nie pójdzie z nami” – powiedziała w osobnym wywiadzie wyznaniowym. „Ma dzieci tutaj, we Flagstaff, więc nie może wyjechać na tak długo. Poza tym, niestety, nadal panuje COVID”.

Ale Kody, który w tym sezonie uczestniczył w weselu przyjaciela w poprzednim odcinku „Sister Wives”, powiedział, że po prostu nie chce podróżować z Christine. Powiedział, że akceptuje, że odchodzi z małżeństwa, „ale nie jadę z nią w podróż”.

Christine i Kody Brown.

Christine i Kody byli zdruzgotani, gdy rozmawiali o tym, że ich córka naprawdę jest hospitalizowana.

TLCW osobnym wywiadzie Christine zastanawiała się, jak jej dzieci nie mają dobrych relacji z Kodym, mówiąc: „Wiesz też, co jest smutne, że oni też nie wiedzą, jaki on jest niesamowity” – powiedziała. „Kody ma tę niesamowitą stronę, której moje dzieci nie znają.

Powiedziała, że ​​w pewnym momencie zakochała się w tym mężczyźnie. „Oczywiście, że to już nie on i ja też nie” – dodała, dodając, że „jest to dla niej smutne”.

“Słuchać, mam 18 dzieci„Jestem chudy” – powiedział Kody w osobnym wywiadzie, prawdopodobnie po tym, jak producent poprosił mnie o zastanowienie się nad jego relacjami z dziećmi jego i Christine. „Ciężko pracuję, aby odwiedzać moje dzieci, nawiązywać z nimi kontakt, coś, co im się podoba. Nie zawsze jest to łatwe połączenie”.

„Sister Wives” emitowane w niedziele o 22:00 czasu wschodniego na TLC.

Leave a Comment