Chris Redd uderzył pięścią w twarz przed występem komediowym na Manhattanie

Chris Redd

Chris Redd
Zdjęcie: Rob Kim (Obrazy Getty)

Wszyscy komicy muszą nauczyć się radzić sobie z gubernatorem lub dwoma…zachęcanie krytyków to często po prostu kolejny dzień w pracy. Ale dostaniesz pięścią w twarz, zanim jeszcze wejdziesz na scenę? To jeden za książki dla każdego, nawet w erze post-Slap.

Niestety, atak z premedytacją był właśnie taką nieszczęściem Sobotnie życie nocne W środę wieczorem Chris Redd walczył w Comedy Cellar na Manhattanie, kiedy nieznany napastnik uderzył go w twarz.

Według wstępnego śledztwa policyjnego uzyskanego przez nowojorską ABC7 Relacje naocznych świadkówRedd wychodził ze swojego pojazdu około godziny 21:40 w środę wieczorem, kiedy został zaczepiony przez nieznanego napastnika. Napastnik (podobno przebrany za ochroniarza) uderzył Redda w twarz, zanim uciekł z miejsca zdarzenia.

Po incydencie Redd został podobno przewieziony do szpitala Bellevue z obfitym krwawieniem z nosa. Podczas tej kłótni nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań, chociaż sprawca został opisany jako noszący „niebieską kurtkę bezpieczeństwa, czarne spodnie, czarno-szare i białe buty sportowe oraz czapkę z daszkiem”. Nadal nie jest jasne, co dokładnie skłoniło do ataku na Redd, a atakujący nadal nie został zidentyfikowany.

Niezależnie od motywu nie jest to pierwszy w tym roku incydent przemocy na scenie wobec komików. W na festiwalu Netflix Is A Joke w maju był Dave Chappelle szturmem na scenę na końcu swojego seta. Po zatrzymaniu napastnika, Isaiaha Lee, LAPD potwierdziło, że był w posiadaniu broni zdolnej do „zabezpieczenia noża”.

In comparison to Redd, Postawa Chapelle’a słusznie została oczerniona w ostatnich latach, ze względu na szeroko zakrojoną eksplorację przez komika treści rażąco transfobicznych. Ale nawet z perspektywy aktywizmu trudno twierdzić, że trzymanie w szczęce wieczornej rozrywki przed lub w trakcie występu na scenie jest najbardziej odświeżającym sposobem wyrażania sprzeciwu.

Leave a Comment