Chińscy studenci sfilmowali krzyki na japońskiego studenta i blokowanie jego prezentacji na Tajwanie na brytyjskim uniwersytecie

Chińscy studenci na uniwersytecie w Anglii wykrzykiwali przekleństwa na studenta i zablokowali jego prezentację w PowerPoint, gdy na slajdzie pojawił się napis „Tajwan to kraj”.

Jeden z chińskich studentów Uniwersytetu w Southampton udostępnił klip z incydentu Weibo 22 października.

Według użytkownika Weibo, który idzie za uchwytem Gong Zheng Ah Gong Zheng, japoński student pokazał flagę Tajwanu na slajdzie PowerPoint, który mówił „Tajwan to kraj” podczas prezentacji zespołu 21 października.

Film pokazuje cień dłoni ucznia blokującego projektor, aby zasłonić tajwańską flagę. Słychać także krzyki chińskich uczniów: „Tajwan jest częścią Chin”. Użytkownik Weibo chwalił się swoimi działaniami przeciwko japońskiemu studentowi.

Więcej od NextShark: 60-letni Taj kradnie mydło, aby dostać się do więzienia i zakończyć swój uliczny strajk głodowy

„Suwerenność Chin nigdy nie zostanie naruszona!” on rzekomo napisał w tytule swojego posta. „Będę z tego dumny do końca życia”.

Film pokazuje również dwóch nie-Chińczyków, którzy śmieją się ze swoich chińskich kolegów z klasy, zanim Chińczycy zażądali, aby japoński uczeń zmienił prezentację na następny slajd.

Uniwersytet w Southampton nie skomentował incydentu.

Więcej od NextShark: Azjatyckie jedzenie i wydarzenie kulturalne w Maryland naznaczone przepełnieniem, ruchem ulicznym

Polecany obraz przez Weibo

Więcej od NextShark: Kandydat do Senatu GOP Peter Yu broni „Tego rasizmu? To fałszywe stwierdzenie

Leave a Comment