Call of Duty Baddie Valeria ma internet w duszeniu

Postacie są łatwo jedną z Call of Duty: Modern Warfare IIwyraźne mocne strony. Gra oferuje wyraźny głos, który ożywia obsadę, a także niesamowitą wierność wizualną wstrząsającą doliną, z doskonałą animacją twarzy. Przedstawienie tych postaci i historii jest bardzo podnoszące na duchu. Ale chociaż możesz pomyśleć, że ozdobiony czaszką Duch przyciąga całą uwagę, jeden z nowych antagonistów gry, Valeria, jest słusznie celebrowany.

Trochę ponad połowa Współczesna II wojnaW kampanii Valeria jest przedstawiana jako „osobista sicaria” nieobecnemu wówczas szefowi kartelu „El Sin Nombre”. Jako gracz spotykasz ją w scenie przesłuchania, w której ostrzega się, żebyś nie okłamywał jej w niczym (nie poważnie). I szybko ujawnia, dlaczego, zanim zasypie cię pytaniami o wydarzenia z kilku poprzednich misji. Nie bojąc się pokazać, kto jest szefem, Valeria fizycznie grozi jednemu ze swoich ludzi, po czym wyciąga broń i zwraca uwagę na ciebie i drugiego przesłuchującego żartobliwym „niños!”

Nie ma wątpliwości. Valeria kradnie każdą scenę, w której jest Współczesna II wojna. Wcielił się w postać Maria Elisa Camargo, obecność Valerie to narracyjne gravitas, zdolne przeciąć cię przez ostre jak brzytwa linie dwujęzycznego dialogu. Ma też świetną historię. Były meksykański żołnierz i były towarzysz bohatera Alejandro, chemia między nimi jest na miejscu.

Aktywacja / p

Nie powinno dziwić, że Valeria jest kochana w mediach społecznościowych. Sama Camargo napisała na Twitterze zakulisowe ujęcie mo-cap, dziękując społeczności za miłość.

And the miłość jest namacalna. Ludzie deklarują się oficjalna Valeria stanspodczas gdy inni programista na żądanie Infinity Ward zrób ją ORAZ grywalny operator w grze wieloosobowej. Filmy pokazujące jej najlepsze sceny są wylać się na Twitterze oraz Zaznacz tak podobnie.

Call of Duty: Modern Warfare II może mają boleśnie powolny start, ale druga połowa gry na pewno ma swoje niezapomniane chwile. Duża część tego trafia do Valerii, która zdecydowanie musi być większą częścią tej serii w przyszłości.

Leave a Comment